Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
  Neni 21. - 25. 8. 2019 Havraní Ostrov 25-35 Nithed Pardubický Trpík
Have to register Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem 80 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Have to register Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše 120+ Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí 24 Kazma Zlínský Vsetín
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti 25-40 Fanatici Plzeňský Obora u Kaznějova
Have to register Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů [2019] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Have to register Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG 40 VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
Have to register Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí 50 Samotář Ústecký Vědlice 75
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) 50 RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
Have to register Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 45 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 100? Bomi Vysočina Častotice
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Díra: Tentokrát v Rohanu 100 Metatron Liberecký Horní Vítkov
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů 60-100 Lunnark Karlovarský Božičany
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy 20 Thalata Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar 30 Axder Jihomoravský Brno
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul 80 - 100 Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 140 Bjorn Olomoucký Olomouc
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd 60 Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp 100+ Van Drak Erty Středočeský Točník
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 150 Johnny Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 140 (přibližně) Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
  Neni 25. - 28. 10. 2019 80/20 80 Elof Středočeský Jiřetice u Neustupova
Have to register Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Participation with agreement Neni 1. - 3. 11. 2019 Hogwarts LARP: Founding 40-50 Krtek Středočeský Točník
Have to register Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla 100 nepl Jihočeský Choustník
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh 62 Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Mirrors of England, V. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 8. - 16. 11. 2019 Pražská Hlídka (sidestories) - XXI 40 Jane Akanami Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 9. - 9. 11. 2019 Kladiva zášti III 60 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh 52 Tomáš Houška Vysočina Lipnice
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Mirrors of England, VI. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 23. - 23. 11. 2019 Tajemný večírek 45 Hellsignfamily Hl. m. Praha Praha 1
  Neni 30. - 30. 11. 2019 Sp Mafie Larp- Nová generace 60 montykorbel Jihomoravský Brno
  Neni 7. - 9. 2. 2020 uroberE u avtiB 120 Osudy Středozemě Olomoucký ****
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 150 Osudy Středozemě Středočeský ???
  Neni 7. - 10. 5. 2020 ASTEROID - Nový začátek 100 VenZen Moravskoslezský Leskovec

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.