Uplynulé akce


2019
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
  Neni 16. - 16. 11. 2019 Ergan: Bitva o Kern Aeria Gloris Jihomoravský okolí Brna
0
Have to register Neni 16. - 16. 11. 2019 Artuš a Svatý grál - Znovudobytí Avalonu Dračí úsvit Jihomoravský Vřesovice
0
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh Tomáš Houška Vysočina Lipnice
0
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Mirrors of England, VI. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
Have to register Neni 9. - 9. 11. 2019 Kladiva zášti III Rêverie Hl. m. Praha Praha
0
  Neni 9. - 9. 11. 2019 Agalézie: Bezejmenní vrací úder Ztracená Legie Jihomoravský Brno-Žebětín
0
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
0
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Mirrors of England, V. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
  Neni 8. - 16. 11. 2019 Pražská Hlídka (sidestories) - XXI Jane Akanami Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla nepl Jihočeský Choustník
0
  Neni 2. - 2. 11. 2019 Malenovská Mlaskna Tumi Zlínský Zlín
0
Have to register Neni 2. - 2. 11. 2019 Království Trnů XI. - Nové zítřky Tirius Hl. m. Praha Xaverovský háj
0
Participation with agreement Neni 1. - 3. 11. 2019 Hogwarts LARP: Founding Krtek Středočeský Točník
0
Have to register Neni 1. - 3. 11. 2019 Prstenobraní 2019 - Taligrad oreias Olomoucký Vápenná
0
Have to register Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run Rolling Vysočina Úsobí
0
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
0
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 Návrat ke kořenům – Víkendovka (V. ročník) Minreth Vysočina Rokytnice nad Rokytnou
0
Have to register Neni 25. - 27. 10. 2019 SURVIVAL 2019 Drauger Moravskoslezský Březová- Leskovec
0
  Neni 25. - 29. 10. 2019 Maškaráda XV. běh Naire Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run Rolling Vysočina Úsobí
0
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 Johnny Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 12. - 12. 10. 2019 Čas odplaty [2019] Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno-Kohoutovice
0
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
0
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp Van Drak Erty Středočeský Točník
0
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA Bjorn Olomoucký Olomouc
0
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 Žold a Krev: Kapitola VI. Conrad Attanate Plzeňský Horní Bříza
0
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar Axder Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 28. - 28. 9. 2019 Zlaté Údolí vojteskas Jihomoravský Brno
0
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy Thalata Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 Apocalypse Weekend X: Čest a povinnost Viper Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
0
Have to register Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů Lunnark Karlovarský Božičany
0
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run Rolling Karlovarský Valeč
0
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV FlotsamLARP Vysočina Humpolec
0
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Díra: Tentokrát v Rohanu Metatron Liberecký Horní Vítkov
0
  Neni 13. - 14. 9. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eastern Fells JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 Bomi Vysočina Častotice
0
Have to register Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
0
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
0
Have to register Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí Samotář Ústecký Vědlice 75
0
Have to register Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
0
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí Kazma Zlínský Vsetín
0
Have to register Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2019] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
0

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.