Uplynulé akce


2019
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
Have to register Neni 12. - 14. 7. 2019 Rošáda Rolling Středočeský Terezín
0
Have to register Neni 6. - 6. 7. 2019 Objekt 77 Jákob Stavitel Středočeský Hostivice
0
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. Axder Vysočina Častotice
0
  Neni 29. - 29. 6. 2019 Hobiti před 111. Bilbovými narozeninami Aeria Gloris Jihomoravský Náměšť nad Oslavou
0
Have to register Neni 21. - 23. 6. 2019 Hraničářův učeň 2019: Obléhání Macindawu f3nix Vysočina Křídla
0
Have to register Neni 20. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh Rolling Ústecký Mentaurov
0
Have to register Neni 13. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh Rolling Ústecký Mentaurov
0
Have to register Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 Nix Zlínský Vsetín
0
Have to register Neni 7. - 9. 6. 2019 Heroes V - Třinácté Zatmění Bonhart Pardubický Česká Třebová
0
Have to register Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run Rolling Středočeský Terezín
0
Have to register Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
0
Have to register Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 Soumrak Aliance andrej parker Olomoucký Bude upřesněno
0
  Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 The Walking Dead Larp: Poslední naděje Firejs Středočeský Mimoň
0
Have to register Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run Rolling Středočeský Terezín
0
Have to register Neni 23. - 26. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 7. běh Rolling Středočeský Terezín
0
  Neni 23. - 26. 5. 2019 V čelistech uzavřeného světa Katnise K Vysočina Střítež u Třebíče
0
Have to register Neni 17. - 19. 5. 2019 Nilfgaardská tvrz - Rudobor Moritz Středočeský Čisovice
0
Have to register Neni 16. - 19. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 6. běh Rolling Středočeský Terezín
0
Have to register Neni 10. - 12. 5. 2019 Válka s Angmarem Rolling Pardubický Nasavrky
0
Have to register Neni 9. - 12. 5. 2019 De Profundis 2. běh Necron Liberecký Ralsko
0
Participation with agreement Neni 4. - 4. 5. 2019 Velký Larp KasaiSenpai Ústecký Telnice
0
  Neni 4. - 4. 5. 2019 Malenovská Šarvátka 2019 - Spory Veronské Ruby Zlínský Zlín
0
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Hvězdná pěchota Brněnská Slibotechna Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Azeroth 2019 Nira Středočeský Kamýk nad Vltavou
0
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Ve znamení zla 2. běh HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
0
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Severská noc 2019 Drauger Jihomoravský Radoškov
0
Have to register Neni 3. - 5. 5. 2019 Kibil-zaram Bitva o trůn Kibil-zaram Moravskoslezský Čermná ve Slezsku
0
Have to register Neni 27. - 27. 4. 2019 Warhammer bitva azrik Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 26. - 28. 4. 2019 Apocalypse Weekend: Gambit Viper Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 26. - 28. 4. 2019 Temnější dny - kapitola 2 Mistr El Vysočina Hněvkovice
0
Have to register Neni 25. - 28. 4. 2019 Kouzelná Praha a Pandořina Skříňka Kouzelná Praha Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 19. - 21. 4. 2019 Warhammer Fantasy - Nenávist deusn Olomoucký Písařov
0
Have to register Neni 19. - 22. 4. 2019 Arkánum XI. Jeden svět nestačí khelben Pardubický Pardubice
0
  Neni 18. - 20. 4. 2019 Dědictví míru 4 - Obležení Loktar Pardubický Rabštejnská Lhota
0
  Neni 13. - 14. 4. 2019 Operace Paranoid III Firejs Moravskoslezský Frýdek Místek
0
Have to register Neni 13. - 13. 4. 2019 Malé PP [2019] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
0
Have to register Neni 12. - 14. 4. 2019 Žold a Krev: Kapitola IV. Putující draci Plzeňský Obora u Kaznějova
0
  Neni 12. - 14. 4. 2019 Metro - Vzkříšení II (pokračování III.běhu) Reddo Jihomoravský Tišnov
0
Have to register Neni 12. - 14. 4. 2019 Ve znamení zla 1. běh HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
0
Have to register Neni 6. - 6. 4. 2019 Bitva Vo Choustník Norgrim Jihočeský Choustník
0
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Bitva na Pelennorských polích 2019 Osudy Středozemě Liberecký Horní Vítkov
0
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Nejasná budoucnost 5: Před branami Cintry Rumo Olomoucký Radíkov
0
Have to register Neni 5. - 7. 4. 2019 Mrzácké Války 4: Na západní frontě neklid Fox666111 Středočeský Bratronice
0
Have to register Neni 30. - 30. 3. 2019 Krvavé pláně [2019] Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
0
  Neni 30. - 30. 3. 2019 SteampunkCon 2019: Kostýmy, doplňky & styl! SteamzineCZ Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 29. - 31. 3. 2019 Konec dějin? 2.0 Rolling Středočeský Chotětice
0
Have to register Neni 23. - 23. 3. 2019 Plameny Redanie - kapitola třetí Rêverie Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 22. - 24. 3. 2019 Oslava Zničení Prstenu 2019 blabla Hl. m. Praha Praha
0
Have to register Neni 22. - 24. 3. 2019 Krvavé časy Tomáš Houška Vysočina Lipnice n. Sázavou
0
  Neni 16. 3. - 6. 4. 2019 Velký Bratr LARP belegiii Hl. m. Praha Celá ČR
0

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.