Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
  Neni 1. - 1. 2. 2020 Rapír, dýka, plášť, workshop 22 DRCBRNO Jihomoravský Brno
Have to register Neni 6. - 9. 2. 2020 Lyžák 30 Manik Olomoucký bude upřesněno
  Neni 7. - 9. 2. 2020 Bitva u Ereboru 200 Osudy Středozemě Ústecký Terezín
  Neni 8. - 9. 2. 2020 Fantasy hororový PLES 100 Dott Pardubický Pardubice
Have to register Neni 13. - 16. 2. 2020 Legion: Siberian story, 24th run 56 Rolling Liberecký Železný Brod
Have to register Neni 20. - 23. 2. 2020 Legie: Sibiřský příběh, 25. běh 56 Rolling Liberecký Železný Brod
Have to register Neni 22. - 22. 2. 2020 Předzvěst zimy II G.O.T 100 Rudé Kápě Plzeňský Spálené Poříčí
  Neni 22. - 22. 2. 2020 Zaklínač, vrahové králů seminář boje 22 DRCBRNO Jihomoravský Brno
Have to register Neni 27. 2. - 1. 3. 2020 Legion: Siberian story, 26th run 56 Rolling Liberecký Železný Brod
Have to register Neni 29. - 29. 2. 2020 Ledová země [2020] 160 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
ASF Free participation Neni 14. - 14. 3. 2020 17. pražský Fantasy ples dle kapacity sálu ASF Asociace Fantasy, z. s. Hl. m. Praha Praha 4
Have to register Neni 14. - 14. 3. 2020 Krvavý mír 80 HDS Moravskoslezský Hodoňovice
  Neni 20. - 22. 3. 2020 Kingdom Come: Deliverance bojový camp 22 DRCBRNO Jihomoravský Brno
Have to register Neni 20. - 22. 3. 2020 Magilarp 50 Weverklan Jihomoravský Brno
Have to register Neni 20. - 22. 3. 2020 LARPFEST 2020 100 Chátra Olomoucký Dub nad Moravou
  Neni 20. - 22. 3. 2020 Agonie - Válečná rada max 30 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Rosice
Have to register Neni 21. - 21. 3. 2020 Krvavé pláně [2020] 120 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
Have to register Neni 26. - 29. 3. 2020 Testament 55 renata_bartoncikova Středočeský Malešov
Have to register Neni 27. - 29. 3. 2020 Ohně Nimiliedu II - Temný král 60-100 Lunnark Karlovarský Božičany
  Neni 28. - 28. 3. 2020 Trnové království XII. - Válka růží 240 Tirius Hl. m. Praha Praha, Běchovice
Participation with agreement Neni 1. - 5. 4. 2020 Bdělá Tvrz - Dragon Age bootcamp LARP 30 Striberka Jihočeský Choustník
Have to register Neni 3. - 5. 4. 2020 Stíny šera 80 Stíny Temné Pověsti Středočeský Kutná Hora
Have to register Neni 4. - 4. 4. 2020 Kroniky Belegienu: Vlčí vytí neobmezeně Ardaran Jihomoravský Brno
Have to register Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 150 Osudy Středozemě Středočeský ???
Have to register Neni 17. - 19. 4. 2020 Fin de siècle 1. běh 28 Jan Mottl Ústecký Terezín
Have to register Neni 18. - 18. 4. 2020 Malé PP [2020] 160 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 24. - 26. 4. 2020 Fin de siècle 2. běh 28 Jan Mottl Ústecký Terezín
Have to register Neni 25. - 25. 4. 2020 Warhammer bitva 40-120 azrik Jihomoravský Brno
  Neni 30. 4. - 3. 5. 2020 Harry Potter - Ve Znamení zla 24 Kammi Vysočina Nový Rychnov
Have to register Neni 30. 4. - 3. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 10. běh 31 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 7. - 10. 5. 2020 ASTEROID - Nový začátek 100 VenZen Moravskoslezský Leskovec
  Neni 7. - 10. 5. 2020 Harry Potter- Ve znamení Zla Kammi Vysočina Nový Rychnov
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Malé Národy 40-80 Ondra Jahoda Jihomoravský Brno - Žebětín
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Sedmý ráj 70 Jatic Ústecký Kostomlaty pod Milešovkou
  Neni 7. - 10. 5. 2020 Maškaráda Prague by Night Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 11. běh 31 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 8. - 10. 5. 2020 Severská noc 2020 50-100 Drauger Jihomoravský Radoškov
Have to register Neni 21. - 24. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 12th run 31 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 22. - 24. 5. 2020 Krondor: Jarní ofenziva 300 Hraničář Liberecký Horky
Have to register Neni 29. - 31. 5. 2020 Pochod hraničiarov VIII: Tajomstvo Mithrilu 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Bolešov
Have to register Neni 5. - 7. 6. 2020 Heroes V - Třinácté Zatmění 250 Bonhart Pardubický Česká Třebová
Have to register Neni 12. - 13. 6. 2020 Čistí 2262 52 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
ASF Have to register Neni 17. - 21. 6. 2020 Zlenice 2020 250 ASF Asociace Fantasy, z. s. Středočeský Čísovice
Have to register Neni 19. - 21. 6. 2020 Rošáda II. 50+ Rolling Ústecký Terezín
  Neni 26. - 28. 6. 2020 Hobiti [2020] - Hobiti před oslavami radostin 50 Aeria Gloris Vysočina Náměšť nad Oslavou
  Neni 1. - 5. 7. 2020 Eden: Odstíny šedi 50 Axder Vysočina Častotice
  Neni 3. - 4. 7. 2020 Fallout: Den v pustině 20+ Jin Liberecký Mimoň
Have to register Neni 10. - 12. 7. 2020 Čistky, 2. běh 40 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 10. - 19. 7. 2020 Tábor : Hraničářův učeň 24 Hraničář Liberecký Horky

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.