Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů 60-100 Lunnark Karlovarský Božičany
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 29. 9. 2019 Apocalypse Weekend X: Čest a povinnost 130 Viper Středočeský Bratronice
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy 20 Thalata Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar 30 Axder Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul 80 - 100 Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
  Neni 28. - 28. 9. 2019 Zlaté Údolí 20-40 vojteskas Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 140 Bjorn Olomoucký Olomouc
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 10. 2019 Žold a Krev: Kapitola VI. Conrad Attanate Plzeňský Horní Bříza
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd 60 Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp 100+ Van Drak Erty Středočeský Točník
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 12. 10. 2019 Čas odplaty [2019] 100-150 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno-Kohoutovice
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 150 Johnny Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 140 (přibližně) Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 10. 2019 Návrat ke kořenům – Víkendovka (V. ročník) 90–130 Minreth Vysočina Rokytnice nad Rokytnou
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 27. 10. 2019 SURVIVAL 2019 60 Drauger Moravskoslezský Březová- Leskovec
Nutné podat přihlášku Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Účast po domluvě Neni 1. - 3. 11. 2019 Hogwarts LARP: Founding 40-50 Krtek Středočeský Točník
Nutné podat přihlášku Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla 100 nepl Jihočeský Choustník
  Neni 2. - 2. 11. 2019 Malenovská Mlaskna Tumi Zlínský Zlín
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh 62 Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 11. 2019 Mirrors of England, V. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 8. - 16. 11. 2019 Pražská Hlídka (sidestories) - XXI 40 Jane Akanami Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 9. 11. 2019 Kladiva zášti III 60 Rêverie Hl. m. Praha Praha
  Neni 9. - 9. 11. 2019 Agalézie: Bezejmenní vrací úder 80-120 Ztracená Legie Jihomoravský Brno-Žebětín
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh 52 Tomáš Houška Vysočina Lipnice
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 11. 2019 Mirrors of England, VI. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 16. - 16. 11. 2019 Ergan: Bitva o Kern 60 Aeria Gloris Jihomoravský okolí Brna
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 16. 11. 2019 Artuš a Svatý grál - Znovudobytí Avalonu 70 Dračí úsvit Jihomoravský Vřesovice
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 24. 11. 2019 Nilfgaardská tvrz - Rudobor IV. 40 Brigáda Nazair Středočeský Čisovice
Nutné podat přihlášku Neni 23. - 23. 11. 2019 Tajemný večírek 45 Hellsignfamily Hl. m. Praha Praha 1
  Neni 30. - 30. 11. 2019 Sp Mafie Larp- Nová generace 60 montykorbel Jihomoravský Brno
  Neni 7. - 9. 2. 2020 Bitva u Ereboru 120 Osudy Středozemě Olomoucký ****
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 7. 3. 2020 S politiky netančím 120 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 150 Osudy Středozemě Středočeský ???
  Neni 7. - 10. 5. 2020 ASTEROID - Nový začátek 100 VenZen Moravskoslezský Leskovec
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 24. 7. 2020 Last day on Earth- Den všech dnů 150-300 Ztracená Legie Vysočina Pístov
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 31. 8. 2020 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2020] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.