Šipky do kuše


7 replies [Last post]
User offline. Last seen 12 years 12 weeks ago. Offline

Nazdar . Protože se chystám na svůj první larp (nesmějte se Laughing out loud), dost si lámu hlavu s výběrem zbraně . Přemýšlel jsem o kuši , ale cena 50 Kč za jednu šipku mě poněkud zarazila Smile . Tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nutné bezpečnostní hlavice , protože i kdybych si šipky měl vyrábět sám , nejspíš bych musel investovat 30 Kč do jedné hlavice a to mě nějak moc neláká . Proto se tedy ptám jestli jsou nutné . Díky za odpovědi .

User offline. Last seen 12 years 12 weeks ago. Offline

Smile moc díky , hlavně za ten návod Smile

Olorin's picture
User offline. Last seen 8 years 15 weeks ago. Offline

Jo, když sa zařídíte podle návodu z b5a, chybu neuděláte. Pro jistotu ale zopakuju základní myšlenky: 1) tvrdé jádro z korku nebo víčka od petky! 2) pevnější vrstva tlumení, která rozloží sílu nárazu 3) na špičku trochu měkčího materiálu kvůli bezpečnosti 4) průměr větší, než oční důlek! a 5) pořádně to přilepit! Wink

"Nepleť se do věcí čarodějů, protože jsou důmyslní a snadno se rozhněvají."
User offline. Last seen 11 years 12 weeks ago. Offline

zdar, zrovna jsem si pořizoval kuši a připravuji výrobu munice dle tohoto návodu http://www.b5a.cz/navdat/kuse.pdf Wink jinak tu izolaci na trubky použiju taky, připadá mi to jako nejjednodušší zpusob Smile

User offline. Last seen 12 years 12 weeks ago. Offline

Jasně , ale stejně moc děkuju Smile

Elian Valoor's picture
User offline. Last seen 9 years 41 weeks ago. Offline

Jo, to je mirelon. Z toho se to taky asi dá. Každopádně nejsem střelec, tak do toho nemůž moc kecat. Smile

User offline. Last seen 12 years 12 weeks ago. Offline

Díky moc Laughing out loud , aspoň mi nezlomí srdce to , že nebudu mít kuši Smile . A když s tou výrobou , přemýšlel jsem o kusu izolace na trubky . Mám ji doma spoustu , takže i z tohoto by to šlo Smile .

Elian Valoor's picture
User offline. Last seen 9 years 41 weeks ago. Offline

Nutné jsou, ale nemusíš si hlavice nutně kupovat. K výrobě stačí víčko od potky, molitan a trocha kobercovky.

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Hot news