Šipky do kuše


7 příspěvků [Poslední]
User offline. Last seen 12 let 6 týdnů ago. Offline

Nazdar . Protože se chystám na svůj první larp (nesmějte se Laughing out loud), dost si lámu hlavu s výběrem zbraně . Přemýšlel jsem o kuši , ale cena 50 Kč za jednu šipku mě poněkud zarazila Smile . Tak bych se chtěl zeptat jestli jsou nutné bezpečnostní hlavice , protože i kdybych si šipky měl vyrábět sám , nejspíš bych musel investovat 30 Kč do jedné hlavice a to mě nějak moc neláká . Proto se tedy ptám jestli jsou nutné . Díky za odpovědi .

User offline. Last seen 12 let 6 týdnů ago. Offline

Smile moc díky , hlavně za ten návod Smile

Obrázek uživatele Olorin
User offline. Last seen 8 let 8 týdnů ago. Offline

Jo, když sa zařídíte podle návodu z b5a, chybu neuděláte. Pro jistotu ale zopakuju základní myšlenky: 1) tvrdé jádro z korku nebo víčka od petky! 2) pevnější vrstva tlumení, která rozloží sílu nárazu 3) na špičku trochu měkčího materiálu kvůli bezpečnosti 4) průměr větší, než oční důlek! a 5) pořádně to přilepit! Wink

"Nepleť se do věcí čarodějů, protože jsou důmyslní a snadno se rozhněvají."
User offline. Last seen 11 let 6 týdnů ago. Offline

zdar, zrovna jsem si pořizoval kuši a připravuji výrobu munice dle tohoto návodu http://www.b5a.cz/navdat/kuse.pdf Wink jinak tu izolaci na trubky použiju taky, připadá mi to jako nejjednodušší zpusob Smile

User offline. Last seen 12 let 6 týdnů ago. Offline

Jasně , ale stejně moc děkuju Smile

Obrázek uživatele Elian Valoor
User offline. Last seen 9 let 34 týdnů ago. Offline

Jo, to je mirelon. Z toho se to taky asi dá. Každopádně nejsem střelec, tak do toho nemůž moc kecat. Smile

User offline. Last seen 12 let 6 týdnů ago. Offline

Díky moc Laughing out loud , aspoň mi nezlomí srdce to , že nebudu mít kuši Smile . A když s tou výrobou , přemýšlel jsem o kusu izolace na trubky . Mám ji doma spoustu , takže i z tohoto by to šlo Smile .

Obrázek uživatele Elian Valoor
User offline. Last seen 9 let 34 týdnů ago. Offline

Nutné jsou, ale nemusíš si hlavice nutně kupovat. K výrobě stačí víčko od potky, molitan a trocha kobercovky.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook