Uplynulé akce


2019
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
  Neni 16. - 16. 11. 2019 Ergan: Bitva o Kern Aeria Gloris Jihomoravský okolí Brna
0
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 16. 11. 2019 Artuš a Svatý grál - Znovudobytí Avalonu Dračí úsvit Jihomoravský Vřesovice
0
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh Tomáš Houška Vysočina Lipnice
0
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 11. 2019 Mirrors of England, VI. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 9. 11. 2019 Kladiva zášti III Rêverie Hl. m. Praha Praha
0
  Neni 9. - 9. 11. 2019 Agalézie: Bezejmenní vrací úder Ztracená Legie Jihomoravský Brno-Žebětín
0
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
0
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 11. 2019 Mirrors of England, V. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
  Neni 8. - 16. 11. 2019 Pražská Hlídka (sidestories) - XXI Jane Akanami Hl. m. Praha Praha
0
Nutné podat přihlášku Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla nepl Jihočeský Choustník
0
  Neni 2. - 2. 11. 2019 Malenovská Mlaskna Tumi Zlínský Zlín
0
Nutné podat přihlášku Neni 2. - 2. 11. 2019 Království Trnů XI. - Nové zítřky Tirius Hl. m. Praha Xaverovský háj
0
Účast po domluvě Neni 1. - 3. 11. 2019 Hogwarts LARP: Founding Krtek Středočeský Točník
0
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 3. 11. 2019 Prstenobraní 2019 - Taligrad oreias Olomoucký Vápenná
0
Nutné podat přihlášku Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run Rolling Vysočina Úsobí
0
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
0
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 10. 2019 Návrat ke kořenům – Víkendovka (V. ročník) Minreth Vysočina Rokytnice nad Rokytnou
0
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 27. 10. 2019 SURVIVAL 2019 Drauger Moravskoslezský Březová- Leskovec
0
  Neni 25. - 29. 10. 2019 Maškaráda XV. běh Naire Hl. m. Praha Praha
0
Nutné podat přihlášku Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run Rolling Vysočina Úsobí
0
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 Johnny Hl. m. Praha Praha
0
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 12. 10. 2019 Čas odplaty [2019] Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno-Kohoutovice
0
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
0
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp Van Drak Erty Středočeský Točník
0
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA Bjorn Olomoucký Olomouc
0
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 10. 2019 Žold a Krev: Kapitola VI. Conrad Attanate Plzeňský Horní Bříza
0
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
0
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar Axder Jihomoravský Brno
0
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 28. - 28. 9. 2019 Zlaté Údolí vojteskas Jihomoravský Brno
0
  Neni 27. - 29. 9. 2019 Pražské fámy Thalata Hl. m. Praha Praha
0
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh Rolling Karlovarský Valeč
0
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 29. 9. 2019 Apocalypse Weekend X: Čest a povinnost Viper Středočeský Bratronice
0
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
0
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů Lunnark Karlovarský Božičany
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run Rolling Karlovarský Valeč
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV FlotsamLARP Vysočina Humpolec
0
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Díra: Tentokrát v Rohanu Metatron Liberecký Horní Vítkov
0
  Neni 13. - 14. 9. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eastern Fells JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 Bomi Vysočina Častotice
0
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
0
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
0
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí Samotář Ústecký Vědlice 75
0
Nutné podat přihlášku Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
0
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí Kazma Zlínský Vsetín
0
Nutné podat přihlášku Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2019] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
0

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.