Uplynulé akce


2019
Datum Název akce Pořadatel Kraj Obec Hodnocení
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů Lunnark Karlovarský Božičany
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run Rolling Karlovarský Valeč
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh Newman Středočeský Kuřívody
0
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV FlotsamLARP Vysočina Humpolec
0
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Díra: Tentokrát v Rohanu Metatron Liberecký Horní Vítkov
0
  Neni 13. - 14. 9. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eastern Fells JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 7. - 7. 9. 2019 Bráček 2019 Bomi Vysočina Častotice
0
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
0
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
0
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí Samotář Ústecký Vědlice 75
0
Nutné podat přihlášku Neni 31. 8. - 1. 9. 2019 Asteroid - PROLOG VenZen Moravskoslezský Frýdek-Místek
0
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí Kazma Zlínský Vsetín
0
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti Fanatici Plzeňský Obora u Kaznějova
0
Nutné podat přihlášku Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2019] Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
0
Nutné podat přihlášku Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh Rolling Ústecký Terezín
0
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
0
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
0.05
  Neni 21. - 25. 8. 2019 Havraní Ostrov Nithed Pardubický Trpík
0
Nutné podat přihlášku Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové Tomáš Houška Středočeský Bratronice
0
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh La_Bete Středočeský Lovosice
0
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí Tomáš Houška Středočeský Bratronice
0
  Neni 14. - 18. 8. 2019 Arnor 2019 : Rovanion 1051 T.V. Hraničář Liberecký Dubá
0
Účast volná Neni 14. - 18. 8. 2019 Trollsburg - Nová krev Druid Nordsson Moravskoslezský Radkov
0
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 17. 8. 2019 Antares kapitola V. Časy se mění Zuzana Vaňková Královéhradecký Sebuč
0
  Neni 11. - 24. 8. 2019 Fantasy tábor 2019 (Academia Draconica) Miranda Plzeňský Letiny
0
  Neni 10. - 10. 8. 2019 Oživení historie na hradě Točník BlackNegr Středočeský Točník
0
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh La_Bete Středočeský Lovosice
0
  Neni 9. - 10. 8. 2019 Okota Aréna "Khurulovy vředy" Vilda Liberecký Skalka u Doks
0
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
0
  Neni 31. 7. - 4. 8. 2019 Helmáč 2019: U bran Morie Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
0
  Neni 26. - 27. 7. 2019 Klání-klášter Klání-klášter Pardubický Třebařov
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. Putující draci Plzeňský Horní Bříza
0
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
0.1
  Neni 24. - 27. 7. 2019 Agonie Murdocz Vysočina častotice
0
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 27. 7. 2019 PENTATÁBOR - Letní fantasy tábor pro dospělé a mládež od 15 let Dott Pardubický Šiškovice
0
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 21. 7. 2019 Wizarding Syndicate: Liberation - Eratorium JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
0
  Neni 20. - 21. 7. 2019 Catvrix: Tma ofofce Hl. m. Praha Praha
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline Ireas Olomoucký Písařov
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 Tarrix Středočeský Poděbrady
0
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Čistky, 1. běh Rolling Středočeský Terezín
0
  Neni 12. - 21. 7. 2019 Tábor : Hraničářův učeň Hraničář Liberecký Dubá
0
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 7. 2019 Rošáda Rolling Středočeský Terezín
0
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 6. 7. 2019 Objekt 77 Jákob Stavitel Středočeský Hostivice
0
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. Axder Vysočina Častotice
0
  Neni 29. - 29. 6. 2019 Hobiti před 111. Bilbovými narozeninami Aeria Gloris Jihomoravský Náměšť nad Oslavou
0
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 23. 6. 2019 Hraničářův učeň 2019: Obléhání Macindawu f3nix Vysočina Křídla
0

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.