Nováček


1 reply [Last post]
User offline. Last seen 11 years 35 weeks ago. Offline

Zdravím!

O LARPu jsem slyšela, něco málo si o tom přečetla a ráda bych se připojila k nějaké skupině okolo nebo přímo v Hradci Kráové. Nedávno jsem se začala věnovat lukostřelbě (pouze rekreačně :D) a jsem naprostý blázen do fantasy a historických kostýmů.

Mám ovšem také pár dotazů, u kterých bych byla vděčna za zodpovězení. Je LARP nějak věkově omezen? (počítám, že ano popř. jak?) Myslím, že jsem na to nikde přímo nenarazila. A ještě jeden, jak velkou je nízký věk nevýhodou? :)

Děkuji moc :)

Mafii

Satrif's picture
User offline. Last seen 6 years 41 weeks ago. Offline

Když na horním panelu klikneš na "Komunita" a necháš prázdné poličko hledat v "Královéhradecký", vyhodí ti to 5 skupin - http://www.larp.cz/cs/og/all?title=&region=Kr%C3%A1lov%C3%A9hradeck%C3%BD

Buď se koukneš, jestli nemají nějaký kontakt v popisu, když ne, tak klikni na přezdívku správce oné skupiny a dále "Poslat uživateli zprávu".

Většiny her je možné se zúčastnit pouze pokud ti bylo alespoň 15 let. Pokud tuhle podmínku splňuješ, nízký věk není nevýhodou.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Hot news