Stan


9 příspěvků [Poslední]
Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 7 týdnů 6 dnů ago. Offline

Tak jsem nedávno zase přemýšlel o stanech. Koukal jsem na ceny a nabídku stanů v naší zemičce a jsem celkem rozladěn cenou (která je sice adekvátní, ale i tak celkem velká). I napadlo mne že by se možná vyplatilo koupit si stanovku a ušít si stan vlastní. Jaké s tím máte zkušenosti?

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 7 týdnů 6 dnů ago. Offline

Tak o spreji a vosku vím taky, ale přeci jen jsem věčnej patlal. Jinak jsem koukal, že některé látky už se prodávají naimpregnované....

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
User offline. Last seen 14 let 16 týdnů ago. Offline

existují spreje na impregnaci(armáč?)a nebo estli to chceš mít echt,tak VČELÍ vost,přejet tím tu látku a pak horkovzdušnou pistolí roztavit...já pudu do spreje Laughing out loud

Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 44 týdnů ago. Offline

impregnace by neměla být problém co jsem slyšel tak to dělají v různých "prádelnách" a i za rozumný peníz (ovšem díval jsem se na to kdysi dávno a teď už nic nevím X) )

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."
Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 7 týdnů 6 dnů ago. Offline

To jsou hodně dobrý ceny. Otázka jak pak budu impregnovat. Na netu jsem sice našel návody na impregnace, ale nejsem si zcela jist zdali bych byl schopen je provádět. Přesto znovu dík...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
User offline. Last seen 14 let 16 týdnů ago. Offline

kontaktuj někoho z Mrchožroutů(Buggyra,Shyzunk) ti maj len přímo od výrobce,stanový len za 60/metr a obyč len 30/metr...cca,podle gramáže.

Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 7 týdnů 6 dnů ago. Offline

Je to jak říkám, že když si připlatíš tak s tím nemám takovou práci a máš jistotu, že se ti ten stan nerozpadne na první akci...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 44 týdnů ago. Offline

ano takže celkem za látku dáš, hrubým odhadem, 1500+Kč , k tomu ten čas, práce a další možné náklady. A nebo si za 2400 (ano, nejlevnější) koupit hotový.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."
Obrázek uživatele Samotář
User offline. Last seen 7 týdnů 6 dnů ago. Offline

Na to jsem koukal a asi u nich budu po maturitě objednávat áčko s apsidou (zkoumal jsem ho na B5A). Napadlo mne ale proč nezkusit ušít si takovej podomácku. Přeci to nemůže být tak těžké. Stanovka vyjde na cca 200 goldů za 100x140 cm ( http://kutil-florenc.cz/category/stanovky ) a na těchto stránkách ( http://astera.wz.cz/index.php?id=navody/hrobecek ) jsou dobře vidět stehy.
Pravdou, ale je, že u stanů koupených je kvalita zaručena...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.
Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 44 týdnů ago. Offline

moje zkušenost je taková, že zas tak drahý nebudou
http://www.volny.cz/stanyinfo/

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook