Uplynulé akce
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. - 3. 3. 2024 | Fokus Roll | Matěj Tomeček | Moravskoslezský | Nový Jičín |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9. - 9. 9. 2023 | Konec srpna v hotelu Ozon (4. běh - pouze pro neslyšící) | Jonyta | Ústecký | Sutom | |||||||
10. - 10. 6. 2023 | Konec srpna v hotelu Ozon (3. běh) | Jonyta | Ústecký | Sutom | |||||||
23. - 26. 3. 2023 | Stoletá válka roku 1337 - 4. běh | Fialka | Vysočina | Opatov 65 (u Třebíče) |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. - 27. 11. 2022 | Projekt Hamlet | Rolling | Hl. m. Praha | Hledá se | |||||||
18. - 20. 11. 2022 | Mirrors of England | Rolling | Karlovarský | Valeč | |||||||
17. - 20. 11. 2022 | Stoletá válka roku 1337 - 3. běh | Fialka | Vysočina | Opatov (u Třebíče) | |||||||
11. - 13. 11. 2022 | Mirrors of England, | Rolling | Karlovarský | Valeč | |||||||
4. - 6. 11. 2022 | Hogwarts LARP: Sněm tří | Krtek | Středočeský | Sázava | |||||||
14. - 16. 10. 2022 | Dům v kruzích - betatest | Rolling | Vysočina | Kaliště | |||||||
14. - 18. 9. 2022 | Zusammen Sami Sudetenland | Rolling | Vysočina | Rutov | |||||||
1. - 4. 9. 2022 | Fallen - betatest | Rolling | Liberecký | Lomnice nad Popelkou | |||||||
18. - 21. 8. 2022 | Stoletá válka 1337 - 2. běh | Fialka | Liberecký | Zatím se hledá (možná se změní i kraj) | |||||||
29. - 31. 7. 2022 | Purges | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
22. - 24. 7. 2022 | Čistky | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
15. - 17. 7. 2022 | Fin de siècle | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
8. - 10. 7. 2022 | Fin de siècle | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
23. - 23. 4. 2022 | SANGUINEM PACTUM | Hellsignfamily | Hl. m. Praha | Praha 5 | |||||||
7. - 10. 4. 2022 | Requiem: Reichskinder | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
31. 3. - 3. 4. 2022 | Requiem: Reichskinder | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
18. - 19. 3. 2022 | #Creepy | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Čučice | |||||||
11. - 13. 3. 2022 | Qualia | Rolling | Hl. m. Praha | on-line |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9. - 12. 9. 2021 | Requiem: Reichskinder, 11th run | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
9. - 11. 7. 2021 | Čistky, 3. běh | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
28. - 30. 5. 2021 | Vývrat (2. část) (ODLOŽENO NA 2022) | Gordhart | Liberecký | Lomnice nad Popelkou | |||||||
20. - 20. 3. 2021 | Vývrat (1. část) (ODLOŽENO NA 2022) | Gordhart | Hl. m. Praha | Online |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. - 21. 11. 2020 | Sp Mafie Larp | montykorbel | Jihomoravský | Brno | |||||||
23. - 25. 10. 2020 | Metro: Prázdnota | Morlang | Ústecký | Přesné místo obrží hráči e-mailem | |||||||
16. - 18. 10. 2020 | Půlnoční cirkus | Prague by Night | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
27. - 30. 8. 2020 | Národ Sobě, 4. běh | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
20. - 23. 8. 2020 | Národ Sobě, 3. běh | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
21. - 24. 5. 2020 | Requiem: Reichskinder, 12th run | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
24. - 26. 4. 2020 | Fin de siècle 2. běh | Jan Mottl | Ústecký | Terezín | |||||||
17. - 19. 4. 2020 | Fin de siècle 1. běh | Jan Mottl | Ústecký | Terezín | |||||||
20. - 22. 3. 2020 | TWD: Paranoia | Firejs | Jihomoravský | Tišnov |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30. - 30. 11. 2019 | Sp Mafie Larp- Nová generace | montykorbel | Jihomoravský | Brno | |||||||
23. - 23. 11. 2019 | Tajemný večírek | Hellsignfamily | Hl. m. Praha | Praha 1 | |||||||
1. - 3. 11. 2019 | Hogwarts LARP: Founding | Krtek | Středočeský | Točník | |||||||
5. - 8. 9. 2019 | Národ sobě, 2. běh | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
29. 8. - 1. 9. 2019 | Národ sobě, 1. běh | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
16. - 18. 8. 2019 | Dekameron 2. běh | La_Bete | Středočeský | Lovosice | |||||||
9. - 11. 8. 2019 | Dekameron 1. běh | La_Bete | Středočeský | Lovosice | |||||||
9. - 10. 8. 2019 | Okota Aréna "Khurulovy vředy" | Vilda | Liberecký | Skalka u Doks | |||||||
6. - 9. 6. 2019 | Requiem: Reichskinder, 2nd international run | Rolling | Středočeský | Terezín | |||||||
30. 5. - 2. 6. 2019 | Requiem: Reichskinder, 1st international run | Rolling | Středočeský | Terezín | |||||||
23. - 26. 5. 2019 | Requiem: Reichskinder 7. běh | Rolling | Středočeský | Terezín | |||||||
16. - 19. 5. 2019 | Requiem: Reichskinder 6. běh | Rolling | Středočeský | Terezín | |||||||
12. - 14. 4. 2019 | Metro - Vzkříšení II (pokračování III.běhu) | Reddo | Jihomoravský | Tišnov | |||||||
1. - 3. 3. 2019 | Ostracon | Ostracon | Moravskoslezský | Ostrava-Zábřeh | |||||||
1. - 3. 3. 2019 | Metro - Vzkříšení (pokračování II.běhu) | Reddo | Jihomoravský | Tišnov |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS