|
|
|
|
|
|
17. - 18. 11. 2023 |
Albigenští (11. běh) |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice nad Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 11. 2023 |
Albigenští / Good people of Languedoc (10., mezinárodní běh) |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice nad Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 5. 11. 2023 |
Na táboře - útěk z pracovního tábora |
Logan |
Jihomoravský |
Čejkovice |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 5. 11. 2023 |
Čas osudu: slunce nad průsmykem |
Čas osudu |
Moravskoslezský |
Starý Jičín |
|
|
|
|
|
|
|
13. - 15. 10. 2023 |
Bouře |
nepl |
Středočeský |
Humpolec |
|
|
|
|
|
|
|
28. 9. - 1. 10. 2023 |
HP Origins |
Lassy |
Vysočina |
Pelhřimov |
|
|
|
|
|
|
|
15. - 17. 9. 2023 |
DarkZone |
Stislav18 |
Pardubický |
Hladíkov |
|
|
|
|
|
|
|
14. - 17. 9. 2023 |
Sedmý Ráj: Jeden Klan |
Draken |
Hl. m. Praha |
Kostomlaty pod Milešovkou |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 10. 9. 2023 |
Žold a Krev: Nový Svět / Sandbox, Fantasy, Steampunk |
Putující draci |
Plzeňský |
Rozněvice |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 10. 9. 2023 |
NarutoLARP |
Clarisa |
Pardubický |
Čechov |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 30. 9. 2023 |
|
Conrad Attanate |
Plzeňský |
Rozněvice |
|
|
|
|
|
|
|
31. 8. - 3. 9. 2023 |
Doupě (2023) |
Karamos |
Středočeský |
Horky u Dubé (u Doks) |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 27. 8. 2023 |
Fantasy Sandbox LARP |
Adam Vostárek |
Hl. m. Praha |
Čisovice |
|
|
|
|
|
|
|
13. - 16. 8. 2023 |
Střepy Abeiru 2. běh |
LarPard |
Středočeský |
Horní Krupá |
|
|
|
|
|
|
|
10. - 13. 8. 2023 |
Střepy Abeiru |
LarPard |
Středočeský |
Horní Krupá |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 8. 2023 |
Fallout LARP: Gold Rush |
Bush |
Jihočeský |
České Budějovice |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 6. 8. 2023 |
Oáza Figovníkov II |
Chaim |
Trenčiansky-SK |
Trenčianska Teplá |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 6. 8. 2023 |
Cave Canem (5. běh) |
Rolling |
Liberecký |
Horky |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 30. 7. 2023 |
Klání Klášter [2023] |
Klání-klášter |
Pardubický |
Koruna |
|
|
|
|
|
|
|
26. - 30. 7. 2023 |
Cave Canem (4.běh) |
Rolling |
Liberecký |
Horky |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 23. 7. 2023 |
Malaz |
Rosie |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 9. 7. 2023 |
ElderLARP "O Mérech a Lidech" |
Štístko |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 8. 7. 2023 |
Stalker Larp - Amygdala |
Danaketh |
Vysočina |
Rančířov |
|
|
|
|
|
|
|
30. 6. - 2. 7. 2023 |
Hobiti - Poklady tajných spíží |
Aeria Gloris |
Jihomoravský |
Častotice-Zahrádka |
|
|
|
|
|
|
|
23. - 25. 6. 2023 |
Osudy Helsie: Mezi dvěma světy |
Rosa Rubrum |
Olomoucký |
Bělkovice-Lašťany (Olomouc) |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 18. 6. 2023 |
Asterix a Obelix MMXXIII |
Haradský Parník |
Pardubický |
Skanzen Nasavrky |
|
|
|
|
|
|
|
14. - 17. 6. 2023 |
ASTEROID - Sogende |
VenZen |
Moravskoslezský |
Leskovec |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 11. 6. 2023 |
!!AKCE ZRUŠENA!! Tarranis Offline |
Ireas |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 4. 6. 2023 |
Srdce lesa 3. běh |
Necron |
Ústecký |
Tis u Blatna |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 28. 5. 2023 |
Ve znamení Zla - 4.běh |
Kammi |
Vysočina |
Pelhřimov |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 21. 5. 2023 |
Ve znamení Zla - 3.běh |
Kammi |
Vysočina |
Pelhřimov |
|
|
|
|
|
|
|
12. - 14. 5. 2023 |
Prospekt Omega |
Rei |
Jihomoravský |
Ketkovice |
|
|
|
|
|
|
|
12. - 14. 5. 2023 |
Wild Mild West: "Old Enemies, New Problems" |
Moravian LARP, z. s. |
Vysočina |
Uhřínov |
|
|
|
|
|
|
|
24. - 25. 3. 2023 |
Krvavé časy - říšský sněm 1313 (6. běh) |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice nad Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 18. 3. 2023 |
Akkon 1291 (3. běh) |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice nad Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 19. 2. 2023 |
Legie 29. běh |
symeon |
Liberecký |
Železný Brod |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 2. 2023 |
Legie 30. běh |
symeon |
Liberecký |
Železný Brod |
|