Uplynulé akce
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. - 16. 3. 2024 | Vidlácké války | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha-Troja | |||||||
16. - 16. 3. 2024 | Ledová země [2024] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
9. - 9. 3. 2024 | Krvavé pláně [2024] | Společenstvo ostré sekery | Jihomoravský | Brno - Soběšice |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. - 16. 12. 2023 | Šťastné a veselé 23 | Jezevec1 | Hl. m. Praha | Praha 4 | |||||||
11. - 11. 11. 2023 | Kladiva Pomsty III. | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
11. - 11. 11. 2023 | Artuš - Šepot menhirů | Dračí úsvit | Jihomoravský | Vřesovice | |||||||
28. - 28. 10. 2023 | Malenovská Flákna 2023 | Tumi | Zlínský | Zlín | |||||||
27. - 29. 10. 2023 | Šerá brázda III | Rudé Kápě | Plzeňský | Spálené Poříčí | |||||||
7. - 7. 10. 2023 | Warhammer bitva | azrik | Jihomoravský | Brno | |||||||
6. - 8. 10. 2023 | Tercio - východní válka | Canthal | Vysočina | Častotice | |||||||
29. 9. - 1. 10. 2023 | Bitva o Blata 2023 | Rêverie | Vysočina | Kejžlice | |||||||
29. 9. - 1. 10. 2023 | Bitva o Morii | Goblinzzz of Moryja | Moravskoslezský | Hodoňovice | |||||||
8. - 10. 9. 2023 | Bráček 2023: Turnaj věčného jara | Bomi | Vysočina | Častotice | |||||||
24. - 27. 8. 2023 | Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2023] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Křtiny | |||||||
2. - 6. 8. 2023 | Helmáč 2023 | Norno Himloth | Jihomoravský | Rozkoš | |||||||
13. - 16. 7. 2023 | Tuhý sever | Other | Středočeský | Jesenice | |||||||
16. - 18. 6. 2023 | Heroes V - Třinácté Zatmění | Bonhart | Pardubický | Česká Třebová | |||||||
2. - 4. 6. 2023 | Bitva pod Horou | Nashatar_Ash | Liberecký | Okna | |||||||
19. - 21. 5. 2023 | Tercio: Fides non Timidis | Tercio | Královéhradecký | Jaroměř - Josefov | |||||||
5. - 8. 5. 2023 | Azeroth 2023 | Organizátoři Azerothu | Jihočeský | Chlístov u Nadějkova | |||||||
22. - 22. 4. 2023 | Warhammer bitva | azrik | Jihomoravský | Brno | |||||||
1. - 1. 4. 2023 | Malý Pán Prstenů [2023] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
31. 3. - 2. 4. 2023 | Dědictví Míru 2023 | Halfred | Středočeský | Bude přidána | |||||||
25. - 25. 3. 2023 | Vidlácké války | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha 6 - Liboc | |||||||
18. - 18. 3. 2023 | Ledová země [2023] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
11. - 11. 3. 2023 | Přátelské posezení | Rêverie | Liberecký | Vratislavice nad Nisou | |||||||
4. - 4. 3. 2023 | Bitva o hrnec | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
25. - 25. 2. 2023 | Příběhy pohraničí | Rumo | Jihomoravský | Brno |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. - 26. 11. 2022 | Podivuhodný ostrov | Other | Ústecký | Lubenec | |||||||
18. - 19. 11. 2022 | Akkon 1291 | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice n. Sázavou | |||||||
11. - 12. 11. 2022 | Albigenští | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice n. Sázavou | |||||||
5. - 5. 11. 2022 | Kladiva Pomsty II. | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
5. - 5. 11. 2022 | Malenovská Švácna | Tumi | Zlínský | Zlín | |||||||
29. - 29. 10. 2022 | Třináct knížectví: Kapitola I | LARPhub | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
22. - 22. 10. 2022 | Warhammer bitva | azrik | Jihomoravský | Brno | |||||||
21. - 23. 10. 2022 | Bitva o Blata | Rêverie | Liberecký | Horky | |||||||
2. - 4. 9. 2022 | Azeroth 2022 | Nira | Středočeský | Chlístov (Nadějkov) | |||||||
26. - 28. 8. 2022 | Orlí marš | Rolling | Ústecký | Terezín | |||||||
25. - 28. 8. 2022 | Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2022] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Křtiny | |||||||
3. - 7. 8. 2022 | Helmáč 2022 | Norno Himloth | Jihomoravský | Rozkoš | |||||||
24. - 26. 6. 2022 | Heroes V - Třinácté Zatmění | Bonhart | Pardubický | Česká Třebová | |||||||
3. - 5. 6. 2022 | Tercio battle | Tercio | Pardubický | Josefov | |||||||
7. - 7. 5. 2022 | Ergan: Bitva o Kern | Aeria Gloris | Jihomoravský | Brno | |||||||
29. 4. - 1. 5. 2022 | Dědictví Míru 2022 | Halfred | Středočeský | Jiřetice | |||||||
29. - 30. 4. 2022 | Aréna Alerie | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
23. - 23. 4. 2022 | Warhammer bitva | azrik | Jihomoravský | Brno | |||||||
22. - 24. 4. 2022 | Mrzácké Války: Finální střet | Fox666111 | Středočeský | Bratronice | |||||||
7. - 10. 4. 2022 | Destiny | ALGDomazlice | Plzeňský | Holýšov | |||||||
26. - 26. 3. 2022 | Vidlácké války | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
26. - 26. 2. 2022 | Předzvěst zimy V. | Nix | Plzeňský | Karlov, Spálené Poříčí |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS