Uplynulé akce
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. - 23. 3. 2024 | Bojuj jako Sherlock Holmes | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
21. - 23. 3. 2024 | Krvavé časy 1313 | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice nad Sázavou | |||||||
16. - 16. 3. 2024 | Vidlácké války | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha-Troja | |||||||
16. - 16. 3. 2024 | Ledová země [2024] | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | |||||||
14. - 16. 3. 2024 | Akkon | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice nad Sázavou | |||||||
14. - 17. 3. 2024 | Cesta stínem | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) | |||||||
9. - 9. 3. 2024 | Krvavé pláně [2024] | Společenstvo ostré sekery | Jihomoravský | Brno - Soběšice | |||||||
9. - 9. 3. 2024 | Bojuj jako rytíř z Kingdom Come: Deliverance | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
7. - 10. 3. 2024 | Cesta stínem | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) | |||||||
1. - 3. 3. 2024 | Fokus Roll | Matěj Tomeček | Moravskoslezský | Nový Jičín | |||||||
24. - 24. 2. 2024 | Bojuj jako lovec monster, postapo impro zbraně | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
23. - 25. 2. 2024 | Postapovíkend - První zima | Imersia | Ústecký | Měrunice | |||||||
15. - 18. 2. 2024 | Legie: Sibiřský příběh | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) | |||||||
10. - 10. 2. 2024 | Bojuj jako kavalír s dvěma rapíry či meči | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
8. - 11. 2. 2024 | Legie: Sibiřský příběh | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) | |||||||
2. - 4. 2. 2024 | Pomoc z nebes - XV. běh | Tirius | Ústecký | Velemín | |||||||
27. - 27. 1. 2024 | Bojuj jako pirát nebo Polák | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
26. - 28. 1. 2024 | Kabaret | permon | Vysočina | Humpolec | |||||||
26. - 28. 1. 2024 | Pomoc z nebes - XIV. běh | Tirius | Ústecký | Velemín | |||||||
25. - 28. 1. 2024 | Legion: Siberian story (ENG) | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) | |||||||
19. - 21. 1. 2024 | Kabaret | permon | Vysočina | Humpolec | |||||||
18. - 21. 1. 2024 | Legion: Siberian story (ENG) | Rolling | Liberecký | Jirkov (Železný Brod) |
Datum | Název akce | Pořadatel | Kraj | Obec | Hodnocení | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. - 16. 12. 2023 | Šťastné a veselé 23 | Jezevec1 | Hl. m. Praha | Praha 4 | |||||||
9. - 9. 12. 2023 | Bojuj jako duelant, rapír, dýka, plášť, workshop veřejný | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
2. - 2. 12. 2023 | Dračí doupě naživo, Aréna Alerie, LARP šermírna workshop | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
25. - 25. 11. 2023 | Bojuj jako antický válečník, kopí, meč, štít | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
17. - 18. 11. 2023 | Albigenští (11. běh) | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice nad Sázavou | |||||||
11. - 11. 11. 2023 | Kladiva Pomsty III. | Rêverie | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
11. - 11. 11. 2023 | Artuš - Šepot menhirů | Dračí úsvit | Jihomoravský | Vřesovice | |||||||
11. - 11. 11. 2023 | Bojuj jako profík s nožem, sebeobrana, šerm | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
10. - 12. 11. 2023 | CVVZ 2023 - Celostátní Vzájemná Výměna Zkušeností | Mealtiner | Jihomoravský | Pohořelice | |||||||
9. - 12. 11. 2023 | Albigenští / Good people of Languedoc (10., mezinárodní běh) | Tomáš Houška | Vysočina | Lipnice nad Sázavou | |||||||
4. - 5. 11. 2023 | Na táboře - útěk z pracovního tábora | Logan | Jihomoravský | Čejkovice | |||||||
2. - 5. 11. 2023 | Čas osudu: slunce nad průsmykem | Čas osudu | Moravskoslezský | Starý Jičín | |||||||
28. - 28. 10. 2023 | Malenovská Flákna 2023 | Tumi | Zlínský | Zlín | |||||||
28. - 28. 10. 2023 | Bojuj jako duelant, rapír, dýka, plášť | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | |||||||
27. - 29. 10. 2023 | Šerá brázda III | Rudé Kápě | Plzeňský | Spálené Poříčí | |||||||
13. - 15. 10. 2023 | Bouře | nepl | Středočeský | Humpolec | |||||||
13. - 29. 10. 2023 | Projekt Chiron 2077 2.0 | Lukáš Zvíře Zvěřina | Hl. m. Praha | Praha | |||||||
7. - 7. 10. 2023 | Warhammer bitva | azrik | Jihomoravský | Brno | |||||||
6. - 8. 10. 2023 | Tercio - východní válka | Canthal | Vysočina | Častotice | |||||||
29. 9. - 1. 10. 2023 | Bitva o Blata 2023 | Rêverie | Vysočina | Kejžlice | |||||||
29. 9. - 1. 10. 2023 | Bitva o Morii | Goblinzzz of Moryja | Moravskoslezský | Hodoňovice | |||||||
29. 9. - 1. 10. 2023 | Severská noc 2023 | Drauger | Jihomoravský | Radoškov | |||||||
28. 9. - 1. 10. 2023 | HP Origins | Lassy | Vysočina | Pelhřimov | |||||||
15. - 17. 9. 2023 | Díra | TimTim | Liberecký | Holany | |||||||
15. - 17. 9. 2023 | DarkZone | Stislav18 | Pardubický | Hladíkov | |||||||
14. - 17. 9. 2023 | Sedmý Ráj: Jeden Klan | Draken | Hl. m. Praha | Kostomlaty pod Milešovkou | |||||||
9. - 9. 9. 2023 | Konec srpna v hotelu Ozon (4. běh - pouze pro neslyšící) | Jonyta | Ústecký | Sutom | |||||||
8. - 10. 9. 2023 | Bráček 2023: Turnaj věčného jara | Bomi | Vysočina | Častotice |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS