Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Have to register Neni 27. 2. - 1. 3. 2020 Legion: Siberian story, 26th run 56 Rolling Liberecký Železný Brod
Have to register Neni 29. - 29. 2. 2020 Ledová země [2020] 160 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 14. - 14. 3. 2020 Krvavý mír 80 HDS Moravskoslezský Hodoňovice
Have to register Neni 14. 3. - 4. 4. 2020 Velký Bratr 6 - Vlastiskóre 1000 StopTime Hl. m. Praha Celorepubliková akce
Have to register Neni 20. - 22. 3. 2020 Magilarp 50 Weverklan Jihomoravský Brno
Have to register Neni 20. - 22. 3. 2020 LARPFEST 2020 100 Chátra Olomoucký Dub nad Moravou
Have to register Neni 21. - 21. 3. 2020 Krvavé pláně [2020] 120 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
Have to register Neni 26. - 29. 3. 2020 Testament 55 renata_bartoncikova Středočeský Malešov
Have to register Neni 27. - 29. 3. 2020 Ohně Nimiliedu II - Temný král 60-100 Lunnark Karlovarský Božičany
Have to register Neni 28. - 28. 3. 2020 Malé PP [2020] 160 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 3. - 5. 4. 2020 Konec dějin? 2.0, 3. běh 59 Rolling Středočeský Chotětice
Have to register Neni 3. - 5. 4. 2020 Oslava Zničení Prstenu 2020 50-100 blabla Hl. m. Praha Praha 3
Have to register Neni 4. - 4. 4. 2020 Kroniky Belegienu: Vlčí vytí neobmezeně Ardaran Jihomoravský Brno
Have to register Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 150 Osudy Středozemě Středočeský ???
Have to register Neni 17. - 19. 4. 2020 Fin de siècle 1. běh 28 Jan Mottl Ústecký Terezín
Have to register Neni 17. - 19. 4. 2020 Žold a Krev: Nový svět 50 Conrad Attanate Plzeňský Koně v Trní
Have to register Neni 24. - 26. 4. 2020 Stíny šera 80 Stíny Temné Pověsti Středočeský Kutná Hora
Have to register Neni 24. - 26. 4. 2020 Fin de siècle 2. běh 28 Jan Mottl Ústecký Terezín
Have to register Neni 25. - 25. 4. 2020 Warhammer bitva 40-120 azrik Jihomoravský Brno
Have to register Neni 30. 4. - 3. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 10. běh 31 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Malé Národy 40-80 Ondra Jahoda Jihomoravský Brno - Žebětín
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Sedmý ráj 70 Jatic Ústecký Kostomlaty pod Milešovkou
Have to register Neni 7. - 10. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 11. běh 31 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 8. - 10. 5. 2020 Severská noc 2020 50-100 Drauger Jihomoravský Radoškov
Have to register Neni 21. - 24. 5. 2020 Requiem: Reichskinder, 12th run 31 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 30. - 31. 5. 2020 Pochod hraničiarov VIII: Tajomstvo Thrória 24 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Bolešov
Have to register Neni 5. - 7. 6. 2020 Heroes V - Třinácté Zatmění 250 Bonhart Pardubický Česká Třebová
Have to register Neni 12. - 13. 6. 2020 Čistí 2262 52 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
ASF Have to register Neni 17. - 21. 6. 2020 Zlenice 2020 250 ASF Asociace Fantasy, z. s. Středočeský Čísovice
Have to register Neni 19. - 21. 6. 2020 Rošáda II. 50+ Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 10. - 12. 7. 2020 Čistky, 2. běh 40 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 16. - 18. 7. 2020 Last day on Earth- Den všech dnů 40-200 Ztracená Legie Vysočina Pístov
Have to register Neni 12. - 16. 8. 2020 Trollsburg - O kolečko víc 100 Druid Nordsson Moravskoslezský Radkov
Have to register Neni 13. - 16. 8. 2020 Dark Zone VI 40 Al-Ko Pardubický Hladíkov
Have to register Neni 14. - 16. 8. 2020 Pirate Larp 2020 80 Tarrix Středočeský Poděbrady
Have to register Neni 20. - 23. 8. 2020 Florie: pod tlakem 70 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Have to register Neni 20. - 23. 8. 2020 Národ Sobě, 3. běh 27 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 27. - 30. 8. 2020 Národ Sobě, 4. běh 27 Rolling Ústecký Terezín
Have to register Neni 28. - 31. 8. 2020 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2020] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Have to register Neni 3. - 6. 9. 2020 Melloria 6 Rudý úplněk 150 Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 4. - 6. 9. 2020 Stezky smrti: Ve světle Sedmi 40 Nix Zlínský Vsetín
Have to register Neni 1. - 4. 10. 2020 Prométheové 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 24. - 24. 10. 2020 S politiky netančím 120 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 24. - 24. 10. 2020 Warhammer: Ve jménu Paní 80 Brigáda Nazair Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 14. - 14. 11. 2020 Kladiva Pomsty 80 Rêverie Hl. m. Praha Praha

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.