Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
  Neni 23. - 26. 5. 2019 V čelistech uzavřeného světa 40 Katnise K Vysočina Střítež u Třebíče
  Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 The Walking Dead Larp: Poslední naděje 50 Firejs Středočeský Mimoň
Have to register Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Have to register Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 45 Nix Zlínský Vsetín
Have to register Neni 13. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Have to register Neni 20. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
  Neni 3. - 7. 7. 2019 Eden: Čí je moc, toho je právo. 50 Axder Vysočina Častotice
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 50+ Tarrix Středočeský Poděbrady
  Neni 24. - 27. 7. 2019 Agonie 30 - 50 Murdocz Vysočina častotice
  Neni 25. - 28. 7. 2019 Pověsti nočních ohňů VI. - Hlasy země 50-70 Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
  Neni 26. - 28. 7. 2019 Žold a Krev: Kapitola V. 30-40 Putující draci Plzeňský Horní Bříza
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Malé Národy 40-80 Ondra Jahoda Vysočina Radostín
  Neni 14. - 18. 8. 2019 Arnor 2019 : Rovanion 1051 T.V. 100 Hraničář Liberecký Dubá
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 22. - 24. 8. 2019 Florie: pod tlakem 80 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
  Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Melloria 5 - Ztracená říše 120+ Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Legendy: Do Podsvětí 24 Kazma Zlínský Vsetín
  Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Dobro proti Dobru IX: Ozvěny budoucnosti 25-40 Fanatici Hl. m. Praha Obora u Kaznějova
Have to register Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí 50 Samotář Ústecký Vědlice 75
  Neni 5. - 8. 9. 2019 Dragon age - Krev, pot a zlato (2. běh) 50 RealFiction z.s. Moravskoslezský Radkov
Have to register Neni 6. - 8. 9. 2019 NarutoLARP 2019 45 Goldy Moravskoslezský Pocheň, Široká Niva
Have to register Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd 60 Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar larp - Žebrák 100 Pepič Středočeský Točník
Have to register Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 25. - 27. 10. 2019 "S" MISSION 26 Hellsignfamily Středočeský Bratronice
Have to register Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla 100 nepl Jihočeský Choustník
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh 62 Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh 52 Tomáš Houška Vysočina Lipnice
  Neni 7. - 10. 5. 2020 ASTEROID - Nový začátek 100 VenZen Moravskoslezský Hukovice

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.