Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Have to register Neni 23. - 26. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 7. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Have to register Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 6. - 6. 7. 2019 Objekt 77 50-100 Jákob Stavitel Středočeský Hostivice
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 50+ Tarrix Středočeský Poděbrady
Have to register Neni 19. - 21. 7. 2019 Čistky, 1. běh 40 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Have to register Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Have to register Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 18. - 23. 8. 2019 Prométheové 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Have to register Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Have to register Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
Have to register Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 140 Bjorn Olomoucký Olomouc
Have to register Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar larp - Žebrák 100 Pepič Středočeský Točník
Have to register Neni 24. - 27. 10. 2019 Harem Son Saat, 3rd run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 MethanCity: Fronta 91 140 (přibližně) Dikobraz Moravskoslezský Přesné místo konání není zatím známo
Have to register Neni 31. 10. - 3. 11. 2019 Harem Son Saat, 4th run 26 Rolling Vysočina Úsobí
Have to register Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla 100 nepl Jihočeský Choustník
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Krvavé časy 4.běh 62 Tomáš Houška Vysočina Lipice nad Sázavou
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Albigenští 8. běh 52 Tomáš Houška Vysočina Lipnice

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.