Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Have to register Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Have to register Neni 21. - 21. 9. 2019 Ohně Nimiliedu - Oltář Foryxů 60-100 Lunnark Karlovarský Božičany
Have to register Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Have to register Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul 80 - 100 Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
  Neni 28. - 28. 9. 2019 Zlaté Údolí 20-40 vojteskas Jihomoravský Brno
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 140 Bjorn Olomoucký Olomouc
Have to register Neni 4. - 6. 10. 2019 Žold a Krev: Kapitola VI. Conrad Attanate Plzeňský Horní Bříza
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd 60 Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
Have to register Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar Larp 100+ Van Drak Erty Středočeský Točník
Have to register Neni 12. - 12. 10. 2019 Čas odplaty [2019] 100-150 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno-Kohoutovice
  Neni 19. - 19. 10. 2019 Bitva Age of Empires 2019 150 Johnny Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 25. - 28. 10. 2019 Návrat ke kořenům – Víkendovka (V. ročník) 90–130 Minreth Vysočina Rokytnice nad Rokytnou
Participation with agreement Neni 1. - 3. 11. 2019 Hogwarts LARP: Founding 40-50 Krtek Středočeský Točník
Have to register Neni 2. - 3. 11. 2019 Gothic Vanilla 100 nepl Jihočeský Choustník
  Neni 2. - 2. 11. 2019 Malenovská Mlaskna Tumi Zlínský Zlín
Have to register Neni 8. - 10. 11. 2019 Mirrors of England, V. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 8. - 16. 11. 2019 Pražská Hlídka (sidestories) - XXI 40 Jane Akanami Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 9. - 9. 11. 2019 Kladiva zášti III 60 Rêverie Hl. m. Praha Praha
  Neni 9. - 9. 11. 2019 Agalézie: Bezejmenní vrací úder 80-120 Ztracená Legie Jihomoravský Brno-Žebětín
Have to register Neni 15. - 17. 11. 2019 Mirrors of England, VI. běh 20-25 Rolling Karlovarský Valeč
  Neni 16. - 16. 11. 2019 Ergan: Bitva o Kern 60 Aeria Gloris Jihomoravský okolí Brna
Have to register Neni 16. - 16. 11. 2019 Artuš a Svatý grál - Znovudobytí Avalonu 70 Dračí úsvit Jihomoravský Vřesovice
Have to register Neni 22. - 24. 11. 2019 Nilfgaardská tvrz - Rudobor IV. 40 Brigáda Nazair Středočeský Čisovice
  Neni 7. - 9. 2. 2020 Bitva u Ereboru 120 Osudy Středozemě Olomoucký ****
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 Vidlácké války 50 Rêverie Hl. m. Praha Praha
Have to register Neni 7. - 7. 3. 2020 S politiky netančím 120 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Brno
Have to register Neni 9. - 12. 4. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 150 Osudy Středozemě Středočeský ???
Have to register Neni 28. - 31. 8. 2020 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2020] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny

Description

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Types of event
Outdoor Larp Battle Urban game Chamber LARP/s
Tournament/competition/tilt Social event Lecture/convention/workshop Camping/assembly
Genre
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Cyberpunk
History-antique History-medieval History-other Present
Sci-fi Detective
Other information
No age restriction 15+ 18+
Game fit for beginners Game fit experienced Nolife system Life system
Participation
Účast volná Free participationNutné poslat přihlášku Registration requiredÚčast po domluvě Participation with agreementPouze pro zvané Invite only
Support
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.