Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Nutné podat přihlášku Neni 30. - 31. 5. 2020 Pochod hraničiarov VIII: Tajomstvo Thrória 24 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Bolešov
  Neni 6. - 6. 6. 2020 Rapír i kord, seminář scénicko-historického šermu 20 DRCBRNO Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 13. 6. 2020 Čistí 2262 52 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 6. 2020 Soumrak 2020 100 Soumraky Olomoucký Bude upřesněno
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 6. 2020 Rošáda II. 50 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 19. - 21. 6. 2020 Srdce lesa betatest 50 Necron Liberecký Raspenava
  Neni 19. - 21. 6. 2020 Kingdom Come: Deliverance, bojový camp 22 DRCBRNO Jihomoravský Brno
  Neni 26. - 28. 6. 2020 Hobiti [2020] - Hobiti před oslavami radostin 50 Aeria Gloris Vysočina Náměšť nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 6. 2020 Fin de siècle 1. běh 28 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 1. - 5. 7. 2020 Eden: Odstíny šedi 50 Axder Vysočina Častotice
  Neni 3. - 4. 7. 2020 Fallout: Den v pustině 20+ Jin Liberecký Mimoň
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 7. 2020 Fin de siècle 2. běh 28 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 8. - 12. 7. 2020 Camp Zaklínači, škola boje 20 DRCBRNO Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 12. 7. 2020 Čistky, 2. běh 40 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 10. - 19. 7. 2020 Tábor : Hraničářův učeň 24 Hraničář Liberecký Horky
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 7. 2020 Last day on Earth- Den všech dnů 40-200 Ztracená Legie Vysočina Pístov
  Neni 17. - 26. 7. 2020 Tábor : Hraničářův učeň - Velký sněm 24 Hraničář Liberecký Horky
  Neni 17. - 18. 7. 2020 Inviére 25 Hellsignfamily Středočeský Čišovice
Nutné podat přihlášku Neni 18. - 19. 7. 2020 Pod Prahou, I. běh 25 Rolling Hl. m. Praha Praha
  Neni 22. - 25. 7. 2020 Agonie 30 - 50 murdoc Vysočina častotice
  Neni 29. 7. - 2. 8. 2020 Helmáč 2020 500 Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš
Nutné podat přihlášku Neni 31. 7. - 2. 8. 2020 Epizody z cest, I. běh 15-20 Rolling Středočeský Posázaví
  Neni 12. - 16. 8. 2020 Rhovanion 1066T.V. Hraničář Liberecký Horky
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 16. 8. 2020 Trollsburg - O kolečko víc 100 Druid Nordsson Moravskoslezský Radkov
  Neni 12. - 16. 8. 2020 Skyrim - Pověsti nočních ohňů VII. - Mečem a Sírou 60-80 Matěj Knut Řezníček Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 16. 8. 2020 Dark Zone VI 40 Al-Ko Pardubický Hladíkov
  Neni 13. - 16. 8. 2020 Mlhy Miramosu - Mozaika 60 katcher Plzeňský Sedlecko
Nutné podat přihlášku Neni 14. - 16. 8. 2020 Pirate Larp 2020 80 Tarrix Středočeský Poděbrady
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 23. 8. 2020 Florie: pod tlakem 70 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 23. 8. 2020 Národ Sobě, 3. běh 27 Rolling Ústecký Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 21. - 23. 8. 2020 Heroes V - Třinácté Zatmění 250 Bonhart Pardubický Česká Třebová
Nutné podat přihlášku Neni 27. - 30. 8. 2020 Národ Sobě, 4. běh 27 Rolling Ústecký Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 31. 8. 2020 Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2020] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 6. 9. 2020 Melloria 6 Rudý úplněk 150 Uroboroslarp Vysočina Kamenice u Herálce
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 9. 2020 Stezky smrti: Ve světle Sedmi 40 Nix Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 9. 2020 Čtyři jezdci apokalypsy 40 Nikouš Jihočeský České Budějovice
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 6. 9. 2020 Havraní ostrov - Půlnoční gambit 30 - 40 Mildred Vysočina Věžnice
Účast po domluvě Neni 10. - 13. 9. 2020 Příběhy zapomenutých říší (Forgotten realms) Newman Středočeský Ralsko
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 9. 2020 Sedmý ráj 70 Jatic Ústecký Kostomlaty pod Milešovkou
  Neni 11. - 13. 9. 2020 Bitva na Pelennorských polích 2020 160 Osudy Středozemě Liberecký Horky u České Lípy.
Účast volná Neni 11. - 13. 9. 2020 Bráček 2020 - Božský gambit 100 Bomi Vysočina Častotice
Nutné podat přihlášku Neni 18. - 20. 9. 2020 Díra: Opět v Rohanu 60–150 Metatron Liberecký Chrastava
Nutné podat přihlášku Neni 18. - 20. 9. 2020 Gothic Vanilla 2020 100+ nepl Jihočeský Choustník
  Neni 19. - 20. 9. 2020 Bdělá Tvrz: Prolog 10-20 Striberka Vysočina pochod terénem
ASF Nutné podat přihlášku Neni 23. - 27. 9. 2020 Zlenice 2020 250 ASF Asociace Fantasy, z. s. Středočeský Čísovice
  Neni 24. - 26. 9. 2020 De Profundis 3. běh 50 Necron Liberecký Ralsko
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 9. 2020 Requiem: Reichskinder, 10. běh 31 Rolling Ústecký Terezín
  Neni 25. - 28. 9. 2020 Masky a Zrcadla 20 Koumes Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 27. 9. 2020 Severská noc 2020 50-100 Drauger Jihomoravský Radoškov (nedaleko Brna)
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 4. 10. 2020 Requiem: Reichskinder, 11. běh 31 Rolling Ústecký Terezín

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.