Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 28. 4. 2019 Kouzelná Praha a Pandořina Skříňka 30 Kouzelná Praha Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 4. 2019 Apocalypse Weekend: Gambit 80 Viper Středočeský Bratronice
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 4. 2019 Temnější dny - kapitola 2 100-150 Mistr El Vysočina Hněvkovice
Nutné podat přihlášku Neni 27. - 27. 4. 2019 Warhammer bitva 40-120 azrik Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Hvězdná pěchota 20 Brněnská Slibotechna Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Azeroth 2019 200+ Nira Středočeský Kamýk nad Vltavou
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Ve znamení zla 2. běh 24 HP LARP Brno Vysočina Nový Rychnov
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Severská noc 2019 10-100 Drauger Jihomoravský Radoškov
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 5. 5. 2019 Kibil-zaram Bitva o trůn 100 Kibil-zaram Moravskoslezský Čermná ve Slezsku
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 12. 5. 2019 De Profundis 2. běh 45 Necron Liberecký Ralsko
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 12. 5. 2019 Válka s Angmarem 200 Rolling Pardubický Nasavrky
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 19. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 6. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 17. - 19. 5. 2019 Nilfgaardská tvrz - Rudobor 40 Moritz Středočeský Čisovice
Nutné podat přihlášku Neni 23. - 26. 5. 2019 Requiem: Reichskinder 7. běh 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 30. 5. - 2. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 1st international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 31. 5. - 2. 6. 2019 Soumrak Aliance 100 andrej parker Olomoucký Bude upřesněno
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 2. 6. 2019 Pochod hraničiarov VII 20 Bibi Zelik Trenčiansky-SK Trenčín
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 9. 6. 2019 Requiem: Reichskinder, 2nd international run 31 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 6. 2019 Stezky smrti: Nilfgaardské slunce 2019 45 Nix Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 6. 2019 Heroes V - Třinácté Zatmění 250 Bonhart Pardubický Česká Třebová
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 16. 6. 2019 Čára, 2. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 23. 6. 2019 Čára, 3. běh 10-50 Rolling Ústecký Mentaurov
Nutné podat přihlášku Neni 12. - 14. 7. 2019 Rošáda 50 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Tarranis offline 30-50 Ireas Olomoucký Písařov
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Pirate LARP 2019 50+ Tarrix Středočeský Poděbrady
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 7. 2019 Čistky, 1. běh 40 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 27. 7. 2019 PENTATÁBOR - Letní fantasy tábor pro dospělé a mládež od 15 let 30 - 50 Dott Pardubický Šiškovice
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 7. 2019 Čistky, 2. běh 40 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Fallout LARP 2019 200 Moravian LARP, o.s. Vysočina Rančířov
Nutné podat přihlášku Neni 6. - 10. 8. 2019 Malé Národy 40-80 Ondra Jahoda Vysočina Radostín
Nutné podat přihlášku Neni 9. - 11. 8. 2019 Dekameron 1. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Dekameron 2. běh 20 La_Bete Středočeský Lovosice
Nutné podat přihlášku Neni 16. - 18. 8. 2019 Čistí 65 Tomáš Houška Středočeský Bratronice
Nutné podat přihlášku Neni 29. 8. - 1. 9. 2019 Národ sobě, 1. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 30. 8. - 1. 9. 2019 Pán Prstenů [2019] 350 Moravian LARP, o.s. Jihomoravský Křtiny
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 8. 9. 2019 Kroniky Eternyje: Kapitola třetí 50 Samotář Ústecký Vědlice 75
Nutné podat přihlášku Neni 5. - 8. 9. 2019 Národ sobě, 2. běh 27 Rolling Středočeský Terezín
Nutné podat přihlášku Neni 13. - 15. 9. 2019 Flotsam IV 60 FlotsamLARP Vysočina Humpolec
Nutné podat přihlášku Neni 15. - 17. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 1. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 22. 9. 2019 De la Bête, 9th international run 96 Rolling Karlovarský Valeč
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 9. 2019 Ozvěny Nirnaeth 2. běh 50 Newman Středočeský Kuřívody
Nutné podat přihlášku Neni 25. - 29. 9. 2019 Taura Larp VIII. - Vichry Olheimu 100-120 WolfGuard Vysočina Kamenice u Herálce
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 29. 9. 2019 De la Bête, 10. běh 96 Rolling Karlovarský Valeč
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Star Wars - Bitva o Kohonar 30 Axder Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 28. 9. 2019 Druhá severní válka - Amon Sul 80 - 100 Zorat Moravskoslezský Háj ve Slezsku
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 6. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Nutné podat přihlášku Neni 4. - 6. 10. 2019 NORDICA 100-130 Bjorn Olomoucký Olomouc
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 13. 10. 2019 Příliš krátká neděle 35 Kamil Královéhradecký Teplice nad Metují
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Hvozd 60 Rêverie Hl. m. Praha Čisovice
Nutné podat přihlášku Neni 11. - 13. 10. 2019 Jharkendar larp - Žebrák 100 Pepič Středočeský Točník

Legenda

Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.

Druh akce
Outdoor Larp Bitva Městská hra Komorní larp/y
Turnaj/soutěž/klání Společenská událost Konference/workshop Táboření/soustředění
Žánr
Fantasy Fantasy Post-apo World of Darkness Kyberpunk
Historie-starověk Historie-středověk Historie-jiné Současnost
Sci-fi Detektivní
Další informace
Bez věkového omezení 15+ 18+
Hra vhodná pro nováčky Hra vhodná pro zkušené Bezživotový systém Životový systém
Účast
Účast volná Účast volnáNutné poslat přihlášku Nutné podat přihláškuÚčast po domluvě Účast po domluvěPouze pro zvané Pouze pro zvané
Podpora o.s.
ASF ASF Asociace Fantasy, o. s.Kahla Kahla o.s.MoL Moravian LARP, o.s.Pilirion Pilirion o.s.
Prague by Night Prague by NightThilisar Thilisar o. s.