Chystané akce
Datum | Název akce | Počet účastníků | Pořadatel | Kraj | Obec | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. - 14. 4. 2024 | Stíny Kvenu | 40-70 | Jane Akanami | Středočeský | Čisovice | ||||||
13. - 13. 4. 2024 | Svobodný jih | 70 | Other | Středočeský | Jesenice (u Rakovníka) | ||||||
20. - 20. 4. 2024 | Warhammer bitva | 60-120 | azrik | Jihomoravský | Brno | ||||||
1. - 31. 5. 2024 | Dřevárna | 1000000 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | někde | ||||||
3. - 5. 5. 2024 | Temnější dny: Hamižné Paralelum | 100-200 | Smajlík | Středočeský | tba | ||||||
4. - 4. 5. 2024 | Bitva o hrnec [2024] | 150 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Brno | ||||||
10. - 12. 5. 2024 | Azeroth 2024 | 150 | Žluťák | Liberecký | Okna | ||||||
31. 5. - 2. 6. 2024 | Bitva pod Horou 2024 | 750 | Rolling | Liberecký | Okna | ||||||
14. - 16. 6. 2024 | Asterix a Obelix MMXXIV | 80 | Haradský Parník | Pardubický | Nasavrky | ||||||
14. - 16. 6. 2024 | Heroes V - Třinácté Zatmění | 250 | Bonhart | Pardubický | Česká Třebová | ||||||
19. - 23. 6. 2024 | Zlenice 2024 | 160 | ASF Asociace Fantasy, z. s. | Hl. m. Praha | Čisovice | ||||||
21. - 23. 6. 2024 | Osudy Helsie: Časy se mění | 50 | Rosa Rubrum | Moravskoslezský | Bělkovice-Lašťany | ||||||
28. - 30. 6. 2024 | Hobiti - Tradičně netradičně | 50 | Aeria Gloris | Vysočina | Častotice-Zahrádka | ||||||
4. - 7. 7. 2024 | Elder LARP – Země vyvrhelů | 50 | Štístko | Jihočeský | Peníkov | ||||||
8. - 13. 7. 2024 | Bojuj jako zaklínač - camp šesti škol 2024 | 20 | DRCBRNO | Jihomoravský | Brno | ||||||
17. - 21. 7. 2024 | Malaz 2024 | Rosie | Vysočina | Častotice | |||||||
19. - 21. 7. 2024 | Magický hvozd | 48 | Hellsignfamily | Středočeský | čisovice | ||||||
26. - 28. 7. 2024 | Klání Klášter [2024] | 300 | Klání-klášter | Pardubický | Koruna | ||||||
26. - 28. 7. 2024 | Rudobor XI. - Faeste Ard Feainn | max 100 | Moritz | Středočeský | Čisovice | ||||||
31. 7. - 4. 8. 2024 | Helmáč 2024 | 500 | Norno Himloth | Jihomoravský | Rozkoš | ||||||
11. - 17. 8. 2024 | Tábor LARP Antares - Ve stínu cest | LarpAntares | Královéhradecký | Sebuč | |||||||
14. - 18. 8. 2024 | Agonie - Pod parou | 80 | Murdocz | Hl. m. Praha | Neznámá | ||||||
22. - 25. 8. 2024 | Pán Prstenů - Bitva o Středozem [2024] | 600 | Moravian LARP, z. s. | Jihomoravský | Křtiny | ||||||
23. - 25. 8. 2024 | FSL 2: Čtyřměstí | 40 | Adam Vostárek | Středočeský | Čisovice | ||||||
13. - 15. 9. 2024 | Díra - poslední žranice | 200 | TimTim | Liberecký | Holany | ||||||
19. - 22. 9. 2024 | 97 poets of Revachol (ENG) | 97 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
26. - 29. 9. 2024 | Doupě | 30-50 | Karamos | Středočeský | Horky u Dubé | ||||||
26. - 29. 9. 2024 | 97 poets of Revachol (ENG) | 97 | Rolling | Ústecký | Terezín | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Slzy Faerunu 3. běh | 50 | Rolling | Pardubický | Nasavrky | ||||||
27. - 29. 9. 2024 | Ephel Dúath | 120 | Nix | Středočeský | Kladno | ||||||
4. - 6. 10. 2024 | Slzy Faerunu 4. běh | 50 | Rolling | Pardubický | Nasavrky | ||||||
11. - 13. 10. 2024 | Bouře 2024 | 150 | nepl | Vysočina | Humpolec | ||||||
18. - 20. 10. 2024 | Mirrors of England - 10. běh | 30 | Rolling | Karlovarský | Valeč | ||||||
25. - 27. 10. 2024 | Boj o Boletice | 100 | Rolling | Vysočina | Rančířov | ||||||
31. 10. - 3. 11. 2024 | Zpěvy rytířské - 11. běh | 35 | Rolling | Vysočina | Rančířov | ||||||
7. - 10. 11. 2024 | Zpěvy rytířské - 12. běh | 35 | Rolling | Vysočina | Rančířov |
Legenda
Po najetí myší na ikonky se můžete dozvědět další informace.
- Pro přidání akce se přihlašte nebo zaregistrujte.
- Odebírat obsah přes RSS