Chystané akce


Datum Název akce Počet účastníků Pořadatel Kraj Obec
  Neni 1. - 3. 7. 2016 Kmeny 30 Alixa Královéhradecký Česká Třebová
  Neni 1. - 6. 7. 2016 Angmar bez Špejcharu: Prokleté vejce Kruté Krůty 20 - 60 Angmar Vysočina Sklené nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 10. 7. 2016 Škola hrdinů 60 Škola hrdinů Pardubický Svratouch
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 9. 7. 2016 Zaklínač - Záhadný Kaer Morhen Post Mortem Moravskoslezský Kopřivnice
  Neni 7. - 10. 7. 2016 Skyrim: Na stezce temnoty 25 Skyrimlarp Zlínský Vsetín, Horní Jasenka
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 7. 2016 Zrození a smrt Aranu - Dolina IV.: Obnova cca 40 Seveřani Ústecký Zubrnice
Nutné podat přihlášku Neni 8. - 10. 7. 2016 Dědictví míru: Expediční sbory 60 Loktar Středočeský Jiřetice u Neustupova
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 24. 7. 2016 Gothic XIII cca 50 Dračí Jezdci Jihomoravský Želešice
Nutné podat přihlášku Neni 20. - 24. 7. 2016 Jezero Neznáma [2016] 60 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Ve výběru
Účast volná Neni 23. - 24. 7. 2016 Siege Camp II. 40 JakubJaško Moravskoslezský Háj ve Slezsku
Nutné podat přihlášku Neni 28. - 31. 7. 2016 Gothic Medailon 2016: Návrat do kolonie 100 Drauger Olomoucký Horní Loděnice
  Neni 29. - 31. 7. 2016 Kmeny 30 Alixa Královéhradecký Česká Třebová
Nutné podat přihlášku Neni 29. 7. - 5. 8. 2016 Pustina PA: Střed zájmů 80 Orgové, Inc. Vysočina Častotice
Nutné podat přihlášku Neni 29. 7. - 5. 8. 2016 Pustina PA: Střed zájmů 80 Orgové, Inc. Vysočina Častotice
Nutné podat přihlášku Neni 29. - 31. 7. 2016 Eternyje - Zlatá Horečka [2016] 60 Lored Ústecký Čeřeniště
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 7. 8. 2016 Skyrim IV: Mlhy Karthwastenu 80 Skyrimlarp Zlínský Vsetín
Nutné podat přihlášku Neni 3. - 7. 8. 2016 Helmáč 2016: Bitva o Gondor 300 Norno Himloth Jihomoravský Rozkoš, okr. Znojmo
  Neni 6. - 6. 8. 2016 Deltora: Dobytí severu cca 50 Ravonus Ústecký Oleško
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 14. 8. 2016 Fallout LARP 2016 100 Moravian LARP, o.s. Vysočina Jihlava
Účast po domluvě Neni 13. - 20. 8. 2016 ZA OBZOR cca 25 Estanor Zahraničí Středozemní moře
Nutné podat přihlášku Neni 17. - 21. 8. 2016 Trollsburg - Úlitba bohům 50-70 Druid Nordsson Moravskoslezský Těškovice - Kyjovice
Nutné podat přihlášku Neni 17. - 20. 8. 2016 Starí Majstri III: Vyhňa Bohov 100 Lindon Trenčiansky-SK Podskalie
Nutné podat přihlášku Neni 17. - 21. 8. 2016 Cave Canem - 3. běh 93 Rolling Vysočina Kojetín
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 28. 8. 2016 Tvrz - Dvojí tvář 30 Tvrz Jihomoravský Rosice u Brna
Nutné podat přihlášku Neni 19. - 21. 8. 2016 SpP 9: Mrzácké války 100 nerion Středočeský Bratronice
  Neni 21. - 30. 8. 2016 Zaklínač: Věk vlčí 40+ Rodvin Vysočina Rokytnice nad Rokytnou
Nutné podat přihlášku Neni 24. - 27. 8. 2016 Florie Obroda 100 Hákon Vysočina Sklené nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 24. - 28. 8. 2016 Cave Canem - 4. běh 93 Rolling Vysočina Kojetín
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 8. 2016 Bitva o Fort 120+ Grondar Olomoucký Olomouc
Nutné podat přihlášku Neni 26. - 28. 8. 2016 Postapovíkend 50 Faileon_Lamiqu Liberecký Mimoň
Nutné podat přihlášku Neni 27. - 28. 8. 2016 Pochod hraničiarov Veternými vrchmi IV 20 Bibi Zelik Jihomoravský Brno
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 4. 9. 2016 Melloria 1 - Mellorienin 100+ Arling Jihomoravský Letovice
Nutné podat přihlášku Neni 1. - 4. 9. 2016 Changeling II. - Dies Caniculares cca 35 wenoush Hl. m. Praha Praha
Nutné podat přihlášku Neni 2. - 4. 9. 2016 OvH 6. 80+ Artas Jihomoravský Bude upřesněno
Účast volná Neni 3. - 3. 9. 2016 Bitva o Morii XIII 100 Druid Nordsson Moravskoslezský Hodoňovice - Frydek místek
Nutné podat přihlášku Neni 10. - 10. 9. 2016 Věk meče a sekery 60 Aeria Gloris Jihomoravský Brno
  Neni 16. - 18. 9. 2016 Přechod (3. běh) 25 Lucka Středočeský Řevničov
  Neni 16. - 18. 9. 2016 Díra 150 letadlo Vysočina Sklené nad Oslavou
Nutné podat přihlášku Neni 23. - 25. 9. 2016 Apocalypse Weekend VII. 80-100 Viper Středočeský Bratronice u Kladna
  Neni 23. - 25. 9. 2016 Krondor 2016 300+ Bagr Středočeský Hředle
  Neni 23. 9. - 2. 10. 2016 Dies Irae: Projekt Chronos Prague by Night Hl. m. Praha Praha
  Neni 24. - 24. 9. 2016 Kroniky Belegienu: Jižní břehy Neomezeně Ardaran Jihomoravský Brno-Kohoutovice
Účast volná Neni 24. - 24. 9. 2016 Zombie Walk Brno 2000 pousta Jihomoravský Brno
  Neni 29. 9. - 1. 10. 2016 Taura LARP VIII. - Vichry Olheimu 100 Mozek Zlínský Horní Jasenka
  Neni 30. 9. - 2. 10. 2016 Flotsam: Počátky dějin 60 Milan Sam Pěkný Vysočina Humpolec
ASF   Neni 30. 9. - 2. 10. 2016 Brožovské hry - kongres Fantasy světů 150 Jarin ASF.Aisoftwars Hl. m. Praha Čísovice
Nutné podat přihlášku Neni 7. - 9. 10. 2016 Nová zóna 45 Prkvoj Moravskoslezský Březová - Leskovec
  Neni 8. - 8. 10. 2016 Trnové království VII - Konec války 240 Dobrá rodina Hl. m. Praha Újezd nad Lesy
Nutné podat přihlášku Neni 22. - 22. 10. 2016 Čas odplaty [2015] 160 Společenstvo ostré sekery Jihomoravský Brno - Kohoutovice
  Neni 18. - 27. 11. 2016 Pražská Hlídka XV: Kdo seje vítr, sklízí bouři Prague by Night Hl. m. Praha Praha