Průzkum poptávky


Samotář - zveřejněno23 Únor 2011

Zdravím, uznávám že jsem poslední rok působil poněkud mrtvým dojmem, ale chybalávky, Samotář hlásí návrat. Chtěl bych se po letech konečně věnovat něčemu co mne baví a co umím, ale nevím zdali by byl o můj produkt zájem. Pokouším se oživit několik receptur(zdroj bohužel nesmím uvést XD) na léčivé bylinkové tinktury, oleje a masti. Měl by tu někdo zájem o tyto produkty?

Za každou reakci jsem rád...

Brňačka napsal(a):
Mužes mi nejaky protikocovinový poradit?

Když se večer dobře proléváš nealkem (na jednu sklenku/panák/roh alkoholu aspoň jedna sklenice vody) a nepiješ levné bolehlavy tak ráno nejni problém s kocovinou... za tím si stojím a mám to ozkoušené...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.

Mužes mi nejaky protikocovinový poradit?

Dísl, dcera Dís

Wow, jsem docela překvapen že si tu někdo vůbec ještě všiml tohohle topicku... no "protikocovinových" lektvarů jsou spousty, ale nejlepší je nepřehánět to večer s pitím XD
Jinak už jsem jeden z prvních výrobků vystavil na Fléru, tak pokud by měl někdo zájem... http://www.fler.cz/zbozi/bylinne-mazani-2478105

Jinak do do konce týdne by měly být vystaveny nová mýdla a pracuje se na medovém balzámu na rty.

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.

Ahoj. No zájem by byl určitě o něco na modráky či namožené svaly, ale myslím, že na českých dřevárnách by jsi měl největší úspěch s lektvarem proti kocovině. Laughing out loud

Dísl, dcera Dís

No, uznávám že jsem začal poněkud nešťastně. Receptur je mnoho a já chtěl touto cestou zjistit o co by lidé měli zájem a čemu bych se tedy měl primárně věnovat... chci zjistit jaké chtějí larpaři přípravky, zdali podporující hojení ran, na snížení tlaku, zmírnění revmatické bolesti, na spaní nebo lektvar odvahy či uspávací kapky.
Například mám připravenou sérii založenou na česneku(a samozřejmě dalších složkách) ze kterého jsem schopen vytvořit mast, olej, ocet a tinkturu (kdysi jsem dělal i víno a sirup)... dále mám v kapse různá mazání na bolavé klouby, mastě na unavené údy nebo životabudiče které jsem schopen doplnit trávení podporující výrobky...

Lidstvo nemůže získat nic, bez toho aniž by se předtím něčeho vzdalo. Abychom něco získali musíme ztratit něco ve stejné hodnotě. To je zákon o rovnosti výměny.

šlo by to trochu konkrétněji?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook