Šťastné a veselé přeje redakce


Aurill - zveřejněno22 Prosinec 2011

Vážení a milí autoři, čtenáři a náhodní kolemklikající.

Zase tu máme Vánoce. Purpura voní, svařené víno bublá, medovina teče, chystají se hody hodné středověkých hradů.

Co je ale nejdůležitější, přichází čas, kdy se scházíme s našimi blízkými a přáteli. Posíláme zprávy i dlouho ztraceným kamarádům a známým a vzpomínáme na prožité chvíle.

Doufáme, že zavzpomínat na to pěkné, co jsme, a co jste společně prožili, vám po celý rok pomáhal i larp.cz, že jste si oživili chvíle strávené na vašich oblíbených akcích a že jste našli i inspiraci, kam se podívat příště.

Snažili jsme se přinést vám tak trochu od všeho, pobavit i poučit, objasnit taje výrobních postupů, ať už se jednalo o akce nebo o pomůcky na ně, ale hlavně umožnit zase trochu jiný způsob komunikace. Nenahradíme teplo táborového ohně, kde si předáváte své zkušenosti, ale věřte, že když se naše práce daří, hřeje nás to stejně.

Chtěla bych vám tedy tímto jménem celé redakce poděkovat za vaši přízeň, že jste s námi úspěšně odškrtali další rok na kalendáři, že jste byli ochotní nechat se od nás honit a psát nám články, hlídat termíny a svěřovat nám své fotky, děkujeme i vám, kdož jste si našli chvíli podívat se, co zase vyšlo, případně to okomentovat, abychom věděli, kam směřovat dál.

Doufáme, že nám Ježíšek nadělí další spolupracovníky a další z vás najdou chuť přispět svými články a pozvánkami.

Závěrem poznamenám už jen to nejdůležitější:  Přeji vám šťastné a veselé Vánoce, bohatou nadílku a spoustu nových nápadů

Vaše Aurill
šéfredaktorka LARP.cz

4
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (2 hlasů)

facebook

Nejbližší larpy