Pozvánka do Školy


Kamil - zveřejněno19 Duben 2011

 

Kalendář: Škola

Plakát ŠkolaVzpomínáš na šťastná a radostná léta na základní škole? První pusa, první cígo. Největším úspěchem roku bylo získání kartičky oblíbeného hokejisty. Nejčtenější literaturou fotoromán z Brávíčka. Poznámka v žákajdě se jevila jako neřešitelný problém. Chceš to prožít znovu? Hurá do Školy!

Škola je odlehčený zábavný larp pro 24 žáků a 3 učitele. Odehrává se v prostředí páté třídy základní školy devadesátých let (to aby hráči nebili pedagogy hrané organizátory). Pátá třída, období, ve kterém se největší nepřátelé nachází v protější třídě a kdy milostné psaníčko nevyhnutelně vyvolá posměšky spolužáků. Tato veselá hra je vhodná jak pro prvohráče, tak pro ostřílené larpery. Užije si ji zkrátka každý (experimentálně ověřeno).

Hra Škola je zaměřena na hraní dramatických situací, rozhodně v ní nejde o vítězství či vciťování se hluboko do charakteru postav. Je vystavěna na nadsázce a extrémních charakterech. Všechny postavy jsou předem připraveny organizátory a na hru se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Ať už chcete být ultraslušným šprtem či největší raubířkou ve škole, pojďte se vrátit do školních lavic!

Nejbližší běh: Na hru v neděli 1.5.2011 v Praze (ZŠ Jižní) od 10.00 do 14.00 se můžeš přihlásit na kamil [at] larp [dot] cz

Nejbližší hra se ti nehodí, ale chtěl by sis larp zahrát? Napiš mi mail a při dalším uvedení budeš první, kdo se to dozví!

Web: http://kamil.larp.cz/skola/

Autoři: Kamil Buchtík, Břéťa Šopík Grafika: Ifka Frantíková Trailer: Petr Pánek, Deidre

Parametry: 12 žen, 12 mužů, 3 organizátoři, 4 hodiny hry

Prostor: 2 školní třídy, chodba, záchody, 1 další místnost, tělocvična nebo hřiště

Základní informace

Datum: 1. květen 2011
Pořadatel: Kamil
Typ: Komorní larp/y (Současnost)
Počet účastníků: 24
Další informace: Bez věkového omezení,
Podpora o.s.: žádné
5
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (2 hlasů)

facebook

Nejbližší larpy