Gothic Medailon II: Procitnutí


Drauger - zveřejněno12 Duben 2011

Kalendář: Gothic Medailon II: Procitnutí

Gothic Medailon II: Procitnutí

fantasy larp inspirovaný RPG sérií Gothic,
který se odehraje ve dnech 21.-24.7.2011
v Horní Loděnici ( Olomoucko )

Jste srdečně zváni !

Kdo by neznal legendární hru Gothic. Kdo ji nehrál, alespoň o ní slyšel. Gothic má po celém světě tisíce skalních fanoušků a mezi ně patří také organizátoři tohoto larpu, kteří si pořádáním této akce plní takový malý sen - co nejvěrnější realizaci tohoto úžasného světa v larpových podmínách.

 

Gothic Medailon II: Procitnutí

je již druhým ročníkem larpu, na kterém Vás jistě osloví reálné dřevěné městečko, překrásné prostřední s členitým terénem plným různých druhů lesa, luk, mokřadů a jezírek, dále několik desítek mimoměstských lokací reálně vystavěných ( žádné provázky ! ) a v neposlední řadě také samotný příběh larpu...

Naší prioritou je důraz na rekvizity, dekorace a kvalitní roleplaying hráčů, čímž chceme docílit vynikající atmosféry. Snažíme se o maximální jednoduchost pravidel, kdy si hru užije opravdu každý, od psance či žebráka po velitele města. Ve většině situací rozhoduje Váš opravdový um či vrozené vlastnosti namísto smyšlených herních dovedností ( kterých je méně než na jiných akcích).

V měšcích vám nebudou šustit pouze popsané papírky, ale chřestit reálné suroviny. Na letošní ročník chystáme přes 50 druhů reálných herních surovin, počínaje kousky zlata či dukáty, konče obvazy, prsteny, amulety a podobně. Pro co nejvyšší úroveň akce máme zřízenou tzv. Neherní zónu, kde jsou veškeré moderní stany, krosny, apod. Mimo jiné mají hráči možnost si v příjezdový den vystavět vlastní domek z námi dodaného dřeva.

Drauger
gothic-medailon [at] email [dot] cz

Více informací o naší akci se dozvíte na našem webu: http://gothic-medailon.ic.cz

 

 

 

Základní informace o akci
Datum: 21. - 24. červenec 2011
Pořadatel: Drauger, Van Drak Erty
Typ: Outdoor larp (Fantasy)
Počet účastníků: cca 80
Další informace: 15+,
Předchozí ročníky:
Podpora o.s.: žádné
4.8
Váš hlas: Žádná Průměr: 4.8 (5 hlasů)

facebook

Nejbližší larpy