|
|
|
|
|
|
23. - 23. 5. 2020 |
Empírový den 2020 |
janeaustenbrno |
Olomoucký |
Čechy pod Kosířem |
|
|
|
|
|
|
|
22. - 24. 5. 2020 |
Krondor: Jarní ofenziva - přesunuto na podzim |
Hraničář |
Liberecký |
Horky |
|
|
|
|
|
|
|
21. - 24. 5. 2020 |
Requiem: Reichskinder, 12th run |
Rolling |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 10. 5. 2020 |
ASTEROID - Nový začátek |
VenZen |
Moravskoslezský |
Leskovec |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 10. 5. 2020 |
Harry Potter- Ve znamení Zla |
Kammi |
Vysočina |
Nový Rychnov |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 10. 5. 2020 |
Malé Národy |
Ondra Jahoda |
Jihomoravský |
Brno - Žebětín |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 10. 5. 2020 |
Maškaráda |
Prague by Night |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
2. - 2. 5. 2020 |
Malenovská Šarvátka 2020 |
Tumi |
Zlínský |
Zlín |
|
|
|
|
|
|
|
30. 4. - 3. 5. 2020 |
Harry Potter - Ve Znamení zla |
Kammi |
Vysočina |
Nový Rychnov |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 25. 4. 2020 |
Warhammer bitva |
azrik |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
24. - 26. 4. 2020 |
Fin de siècle 2. běh |
Jan Mottl |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 19. 4. 2020 |
Fin de siècle 1. běh |
Jan Mottl |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 19. 4. 2020 |
Žold a Krev: Nový svět |
Conrad Attanate |
Plzeňský |
Koně v Trní |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 4. 2020 |
Bitva na Pelennorských polích 2020 |
Osudy Středozemě |
Středočeský |
??? |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 4. 4. 2020 |
Kroniky Belegienu: Vlčí vytí |
Ardaran |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
3. - 5. 4. 2020 |
Konec dějin? 2.0, 3. běh |
Rolling |
Středočeský |
Chotětice |
|
|
|
|
|
|
|
3. - 5. 4. 2020 |
Oslava Zničení Prstenu 2020 |
blabla |
Hl. m. Praha |
Praha 3 |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 28. 3. 2020 |
Malé PP [2020] |
Moravian LARP, z. s. |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
28. - 28. 3. 2020 |
Trnové království XII. - Válka růží |
Tirius |
Hl. m. Praha |
Praha, Běchovice |
|
|
|
|
|
|
|
27. - 29. 3. 2020 |
Ohně Nimiliedu II - Temný král |
Lunnark |
Karlovarský |
Božičany |
|
|
|
|
|
|
|
26. - 29. 3. 2020 |
Testament |
renata_bartoncikova |
Středočeský |
Malešov |
|
|
|
|
|
|
|
21. - 21. 3. 2020 |
Krvavé pláně [2020] |
Společenstvo ostré sekery |
Jihomoravský |
Brno - Kohoutovice |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 22. 3. 2020 |
Kingdom Come: Deliverance bojový camp |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 22. 3. 2020 |
LARPFEST 2020 |
Chátra |
Olomoucký |
Dub nad Moravou |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 22. 3. 2020 |
Agonie - Válečná rada |
Moravian LARP, z. s. |
Jihomoravský |
Rosice |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 22. 3. 2020 |
TWD: Paranoia |
Firejs |
Jihomoravský |
Tišnov |
|
|
|
|
|
|
|
14. - 14. 3. 2020 |
Krvavý mír |
Rosa Rubrum |
Moravskoslezský |
Hodoňovice |
|
|
|
|
|
|
|
14. 3. - 4. 4. 2020 |
Velký Bratr 6 - Vlastiskóre |
StopTime |
Hl. m. Praha |
Celorepubliková akce |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 7. 3. 2020 |
Vidlácké války |
Rêverie |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
29. - 29. 2. 2020 |
Ledová země [2020] |
Moravian LARP, z. s. |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
27. 2. - 1. 3. 2020 |
Legion: Siberian story, 26th run |
Rolling |
Liberecký |
Železný Brod |
|
|
|
|
|
|
|
22. - 22. 2. 2020 |
Předzvěst zimy II G.O.T |
Rudé Kápě |
Plzeňský |
Spálené Poříčí |
|
|
|
|
|
|
|
22. - 22. 2. 2020 |
Zaklínač, vrahové králů seminář boje |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
22. - 22. 2. 2020 |
Anglický taneční večer |
janeaustenbrno |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
20. - 23. 2. 2020 |
Legie: Sibiřský příběh, 25. běh |
Rolling |
Liberecký |
Železný Brod |
|
|
|
|
|
|
|
13. - 16. 2. 2020 |
Legion: Siberian story, 24th run |
Rolling |
Liberecký |
Železný Brod |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 9. 2. 2020 |
Fantasy hororový PLES |
Dott |
Pardubický |
Pardubice |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 9. 2. 2020 |
Bitva u Ereboru |
Osudy Středozemě |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
6. - 9. 2. 2020 |
Lyžák |
Manik |
Olomoucký |
bude upřesněno |
|
|
|
|
|
|
|
1. - 1. 2. 2020 |
Rapír, dýka, plášť, workshop |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 18. 1. 2020 |
Coup de vitesse, šerm na Graysonu a mariňáci |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|