|
|
|
|
|
|
20. - 20. 11. 2021 |
Kladiva Pomsty |
Rêverie |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 14. 11. 2021 |
Cesta Stínem - 4. běh |
Osudy Středozemě |
Hl. m. Praha |
Bude zveřejněno |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 14. 11. 2021 |
Pražská Hlídka XXII - Jarní úklid |
Pražská Hlídka |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
6. - 6. 11. 2021 |
Dance Around the World |
janeaustenbrno |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
6. - 6. 11. 2021 |
Malenovská Lupná |
Tumi |
Zlínský |
Zlín |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 7. 11. 2021 |
Cesta Stínem - 3. běh |
Osudy Středozemě |
Hl. m. Praha |
Bude zveřejněno |
|
|
|
|
|
|
|
23. - 23. 10. 2021 |
Bitva o Větrné pláně |
JakubJaško |
Moravskoslezský |
Veselí u Oder |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 22. 10. 2021 |
Bdělá Tvrz I: První Hlídka - Dragon Age bootcamp LARP |
Striberka |
Jihočeský |
Choustník |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 16. 10. 2021 |
Warhammer bitva |
azrik |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
15. - 17. 10. 2021 |
Šerá brázda KEKEL |
Rudé Kápě |
Plzeňský |
Spálené Poříčí |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 10. 10. 2021 |
Osudy Helsie: Hříchy lidské |
Rosa Rubrum |
Moravskoslezský |
Háj ve Slezsku |
|
|
|
|
|
|
|
8. - 10. 10. 2021 |
Severská noc 2021 |
Drauger |
Jihomoravský |
Radoškov |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 10. 10. 2021 |
Příliš krátká neděle, 6. běh |
Artemis |
Královéhradecký |
Teplice nad Metují |
|
|
|
|
|
|
|
1. - 3. 10. 2021 |
Návrat ke kořenům – Víkendovka (VI. ročník) |
Weverklan |
Vysočina |
Rokytnice nad Rokytnou |
|
|
|
|
|
|
|
1. - 3. 10. 2021 |
Protivogaz larp 2 |
Hafinator |
Moravskoslezský |
Březová Leskovec |
|
|
|
|
|
|
|
1. - 3. 10. 2021 |
Víkendová výuka šermu |
azrik |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
30. 9. - 3. 10. 2021 |
Warhammer LARP - Pomsta |
DeusnCZ |
Olomoucký |
Písařov |
|
|
|
|
|
|
|
30. 9. - 3. 10. 2021 |
Příliš krátká neděle, 5. běh |
Artemis |
Královéhradecký |
Teplice nad Metují |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 28. 9. 2021 |
Origins 2021 |
Origins |
Vysočina |
Jihlava/Nový Rychnov |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 26. 9. 2021 |
Zlatá Horečka - Western |
Firejs |
Jihomoravský |
Čejkovice u Znojma |
|
|
|
|
|
|
|
24. - 28. 9. 2021 |
Malé národy |
Ondra Jahoda |
Jihomoravský |
Žebětín |
|
|
|
|
|
|
|
24. - 28. 9. 2021 |
Kroniky Eternyje |
LarPunk |
Středočeský |
Dolní Bousov |
|
|
|
|
|
|
|
23. - 25. 9. 2022 |
Zrušeno - Western Larp - Zlatá Horečka |
Firejs |
Jihomoravský |
Čejkovice u Znojma |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 19. 9. 2021 |
NarutoLARP 2021 |
Goldy |
Olomoucký |
Zatím v řešení |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 19. 9. 2021 |
Díra: Naposledy v Rohanu |
Metatron |
Liberecký |
Chrastava - Horní Vítkov |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 19. 9. 2021 |
Žold a Krev: Dějiny zítřka ☢ |
Conrad Attanate |
Plzeňský |
Puchverk |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 11. 9. 2021 |
Bráček 2021 - Oáza smrti |
Bomi |
Vysočina |
Častotice |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 11. 9. 2021 |
Empírový den 2021 |
janeaustenbrno |
Olomoucký |
Čechy pod Kosířem |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 9. 2021 |
Requiem: Reichskinder, 11th run |
Rolling |
Ústecký |
Terezín |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 9. 9. 2021 |
Gothic Vanilla [ODLOŽENO] |
nepl |
Jihočeský |
Bavorov |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 12. 9. 2021 |
Sedmý Ráj II: O řádech a neřádech |
Draken |
Ústecký |
Kostomlaty pod Milešovkou |
|