|
|
|
|
|
|
9. - 10. 12. 2022 |
Aréna gladiátorů aneb miniLARP - dračí doupě naživo 3 |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
3. - 3. 12. 2022 |
Wild Mild West: Pumpkin Clebration |
Moravian LARP, z. s. |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
26. - 26. 11. 2022 |
Podivuhodný ostrov |
Other |
Ústecký |
Lubenec |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 27. 11. 2022 |
Projekt Hamlet |
Rolling |
Hl. m. Praha |
Hledá se |
|
|
|
|
|
|
|
25. - 27. 11. 2022 |
Bojuj jako zaklínači camp šesti škol |
DRCBRNO |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 20. 11. 2022 |
Mirrors of England |
Rolling |
Karlovarský |
Valeč |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 19. 11. 2022 |
Akkon 1291 |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice n. Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
18. - 26. 11. 2022 |
Pražská Hlídka XXIV - Dobré ráno Praho |
Pražská Hlídka |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
17. - 20. 11. 2022 |
Stoletá válka roku 1337 - 3. běh |
Fialka |
Vysočina |
Opatov (u Třebíče) |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 13. 11. 2022 |
Mirrors of England, |
Rolling |
Karlovarský |
Valeč |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 12. 11. 2022 |
Albigenští |
Tomáš Houška |
Vysočina |
Lipnice n. Sázavou |
|
|
|
|
|
|
|
11. - 13. 11. 2022 |
Speculum mundi |
Hechtendorf |
Jihomoravský |
Rosice |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 5. 11. 2022 |
Kladiva Pomsty II. |
Rêverie |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 5. 11. 2022 |
Malenovská Švácna |
Tumi |
Zlínský |
Zlín |
|
|
|
|
|
|
|
5. - 5. 11. 2022 |
Podzimní poesie - Anglický taneční den |
janeaustenbrno |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
4. - 6. 11. 2022 |
Hogwarts LARP: Sněm tří |
Krtek |
Středočeský |
Sázava |
|
|
|
|
|
|
|
3. - 6. 11. 2022 |
Cesta Stínem |
Rolling |
Liberecký |
Zatím se hledá |
|
|
|
|
|
|
|
29. - 29. 10. 2022 |
Třináct knížectví: Kapitola I |
LARPhub |
Hl. m. Praha |
Praha |
|
|
|
|
|
|
|
27. - 30. 10. 2022 |
Cesta Stínem |
Rolling |
Liberecký |
Zatím se hledá |
|
|
|
|
|
|
|
26. - 30. 10. 2022 |
Diablo LARP |
sir střevoslav |
Jihočeský |
Český Rudolec - Peníkov |
|
|
|
|
|
|
|
22. - 22. 10. 2022 |
Warhammer bitva |
azrik |
Jihomoravský |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
21. - 23. 10. 2022 |
Bitva o Blata |
Rêverie |
Liberecký |
Horky |
|
|
|
|
|
|
|
21. - 23. 10. 2022 |
Čára |
Rolling |
Ústecký |
Mentaurov |
|
|
|
|
|
|
|
14. - 16. 10. 2022 |
Dům v kruzích - betatest |
Rolling |
Vysočina |
Kaliště |
|
|
|
|
|
|
|
12. - 16. 10. 2022 |
Zpěvy Rytířské |
Rolling |
Vysočina |
Rančířov |
|
|
|
|
|
|
|
7. - 9. 10. 2022 |
Čára |
Rolling |
Ústecký |
Mentaurov |
|
|
|
|
|
|
|
30. 9. - 2. 10. 2022 |
Postapovíkend V |
JirkaKk |
Středočeský |
Rakovník |
|
|
|
|
|
|
|
28. 9. - 2. 10. 2022 |
Zpěvy rytířské |
Rolling |
Vysočina |
Rančířov |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 18. 9. 2022 |
Malé národy |
Ondra Jahoda |
Jihomoravský |
Lelekovice |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 19. 9. 2022 |
Gothic Vanilla 2022 (ZRUŠENO) |
nepl |
Jihočeský |
Bavorov |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 18. 9. 2022 |
Díra: Ve žlutých skalách |
TimTim |
Liberecký |
Holany |
|
|
|
|
|
|
|
16. - 18. 9. 2022 |
Severská noc 2022 |
Drauger |
Jihomoravský |
Radoškov |
|
|
|
|
|
|
|
14. - 18. 9. 2022 |
Zusammen Sami Sudetenland |
Rolling |
Vysočina |
Rutov |
|
|
|
|
|
|
|
9. - 11. 9. 2022 |
NarutoLARP 2022 |
Goldy |
Olomoucký |
Týn nad Bečvou |
|