Luk


2 replies [Last post]
User offline. Last seen 11 years 14 weeks ago. Offline

Vím co si právě teď asi myslíte.
Do prd..., k sakr..., ...co je zase on. Jsou prázdniny a student nemá co dělat. Vyrobit si luk. Tato myšlenka se u mně objevila už několikrát, ale až teď jí věnuji pozornost. Na internetu hledám ale pořád nic nenacházím. Chtěl jsem se zeptat zda někdo z vás nezná odkaz na nějaký návod na výrobu. Děkuji Finwal

''Elfové zřídka dávají jednoznačné rady, protože rada je nebezpečný dar i od moudrého moudrému a každá cesta může vést ke špatnému konci.''
User offline. Last seen 11 years 14 weeks ago. Offline

Já klidně napovim. Tenhle článek jsem si už kdysi četl. Když se člověk drží zásad o dřevě, tak to jde. Ale lepší je vyrobený ze suchého dřeva, protože jakmile se vyrobí z mokrého, postupně pri schnutí hotového luku může dojít k popraskání (pokud neodstraníš dužinu, na to bacha, ta musí pryč) ale hlavně luk bude přibírat na síle. čím sušší dřevo, dím tužší, takže pokud je na bitvy (jakože asi je), být tebou se poohlídnu po nějakém uschlém jasanu a udělám to z toho.

User offline. Last seen 11 years 9 weeks ago. Offline

zdar, tady máš jeden odkaz, na který odkazovali v návodech na stránkách b5a
http://www.woodcraft.cz/files/infostudna/hau_kola/deni_veci/luk/luk.php
zda je dobrej, nebo špatnej nevím, ale snad poslouží Wink

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Hot news