LARP, bitvy


10 příspěvků [Poslední]
Obrázek uživatele james kokot
User offline. Last seen 12 let 23 týdnů ago. Offline

Dobrý den, hledám a hledám, ale nedohledám. Promiňte mi tento divný začátek. Jsem teprve začátečník, a hledám LARP v Pardubickém kraji. Něco jsem našel, ale buď tam nebyla bitva, nebo to bylo pro mne nepřístupné(je mi dvanáct). Proto bych prosil, jestli by mne někdo neporadil, jestli se bude někde v Pardubickém kraji konat nějaká LARPovská bitva. Děkuji.

Pravým jménem se jmenuji Jakub Vonšák a mám vášeň pro středověké bitvy a vše, co se točí kolem toho. Je mi teprve dvanáct, a všem teprve ukážu jak umím šermovat.
User offline. Last seen 10 let 48 týdnů ago. Offline

Čajovna Krulovo Doupě již opět vyráží do boje. Tentokrát bude k vidění někde mezi bojujícími stranami ve slavné Bitvě 5 armád!!! Přijďte se po bitvě osvěžit vybranými čaji či zregenerovat usekané končetiny při relaxu u vodní dýmky. Pokud byste si nenašli čas našvtívit nás na místě, můžete za námi přijít i na naši zakládnu – Krulovo Doupě , Soukenická 6 Praha 1, Těšíme se na vás.

User offline. Last seen 11 let 24 týdnů ago. Offline

tak pokus c. 2 Smile nevite nekdo o mestskym larpu v Praze typu Vampire, Mafia, Shadowrun a tak podobne, ktery se hraje po cely rok?

Obrázek uživatele Sneg
User offline. Last seen 11 let 34 týdnů ago. Offline
Obrázek uživatele Mealtiner
User offline. Last seen 1 týden 3 dny ago. Offline

Akce pro nováčky od  let se konají kolem Brna.
Teď na podzim (2012) jich bude alespoň tři. A další pak na jaře.
V kalendáři zde na larp.cz je najdeš označené pomocí banneru "12+".

Případně mrkni na http://drevarna.cz

Pokud jsi z Pardubického kraje, zkoušej sledovat http://larpard.cz - je to lokální rozcestník.
Určitě ti tam případně i pomohou a poradí co je blízko tebe.

Mealtiner

Hlavní spolupracovník a jeden z vydavatelů portálu LARP.cz
Předseda občanského sdružení Moravian LARP, o.s.
email: mealtiner [at] larp [dot] cz
Obrázek uživatele Astralien
User offline. Last seen 2 roky 46 týdnů ago. Offline

[quote=Tarenor][quote=Neschtvi]Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc). Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.[/quote] :crown: Souhlas[/quote]

 

Jediná, o které vím, byly Máky. A ty navíc byly v Praze a končí. Nevím, jak to bude s "nástupnou" akcí Hydry. 

Druidka, bardka, lučištnice,
bytost mnoha jmen,
zvaná jsem však ponejvíce
elfkou Astralien
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 týdny 4 dny ago. Offline

Neschtvi napsal(a):
Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc).

Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.

Crown Souhlas

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
User offline. Last seen 11 let 9 týdnů ago. Offline

Asi tě budu muset zklamat, ale bitev, kde by nebylo věkové omezení (min. věk 15, nebo i 18 let) je dost málo (teda já viděl jednu, ale asi jich je i víc).

Jinak nezlob se na mě, ale ten nick je příšernej.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook