Barvení


4 odpovědí [Poslední]
Obrázek uživatele tromso
User offline. Last seen 7 let 44 týdnů ago. Offline

Máte někdo zkušenosti s barvením zbraní na powertape pásku? Vydržíto nebo je nutné dát ještě vrstvu kobercovky?

User offline. Last seen 9 let 26 týdnů ago. Offline

Jak praví Elian Smile ja to dělam tak že zbraň potahnu kobercovkou, pak na to nalepím látku (aby nebyly vidět pruhy kobercovky) prošiju to na co nejvíce místech, pak přetřu balakrylem (nejlepe šedým), nastříkat sprayem, patinu dodělat černym balakrylem a pak nalakovat lakem Smile a zbraň je hotova Smile

par rad:
->nidky nedavej na kobercovku přímo spray, jsou v něm rozpouštědla a pak by se ti ta kobercovka odlepila
->snaž se to co nejvíc prošívat, je to nejpevnější spojení (kor u seker atp..)

Obrázek uživatele Elian Valoor
User offline. Last seen 9 let 34 týdnů ago. Offline

Za tu cenu už máš tři kobercovky, to je dost na potažení čehokoli a ještě spousta zbude. Můj osobní názor je, že Powertapeka je dobrá když něco potřebuju udělat den před akcí nebo přímo na akci. Ta leskle stříbrná není ani hezká. Bohužel spousta nováčků zastává opačný názor. Podle mě je nejlepší řešení kobercovka + balakryl.

Obrázek uživatele nexus
User offline. Last seen 10 let 36 týdnů ago. Offline

No ja jsem pouzila sprej na auta Laughing out loud proste autolak. V malych tlakovych lahvich ho koupis kdekoli, ja jsem ho koupila snad v Obi nebo Baumax . Cena 150-200kc (ale to jsou ty drazsi menave). Akorat je dobre delat v mistnosti kde je teplo (schne od 18 stupnu), ja sprejovala venku v dubnu za slunicka a mohla sem delat vrstvy klidne po pul hodine - schlo to slusne rychle.Hodne stesti s vyrobou .)

Obrázek uživatele Olorin
User offline. Last seen 8 let 8 týdnů ago. Offline

Zkušenost mám jen jednu, ale zato negativní Smile Počítej s tím, že většina barev na to nechytne a když už chytne, tak se bude strašně snadno otírat. Možná, že někdo bude vědět o něčem "spešl", ale já bych určitě doporučil tu kobercovku.

"Nepleť se do věcí čarodějů, protože jsou důmyslní a snadno se rozhněvají."

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook