Hole v Dřevárně?


7 příspěvků [Poslední]
Obrázek uživatele Vranis
User offline. Last seen 10 let 35 týdnů ago. Offline

Dlouho jsme s kamarády debatovaly jestli ano či ne a tak se zeptám i tu. Mohu si vzít na LARP nebo Dřevárnu hůl a bojovat sní? Hůl je z pravidla dřevěná jako třeba meče na LARP. Přo představu obrázek zde http://www.stronghold-knights.com/site/album/album20/qst1.jpg Další fotky můžu doplnit později.

Fandím boji s holemi.
User offline. Last seen 12 let 31 týdnů ago. Offline

Na tom posledním fotu je meč z Hůrky, že? Smile

Jinak hůl je zajímavá zbraň, bohužel se s ní ale nedá:
1. Bodat.
2. útočit celou plochou.

Pokud by jsi to vyměkčil tak aby to šlo, bude tak těžká že ztratí na rychlosti... ale na nějaké to mlácení s kamarádem se to použít dá. Cool

Obrázek uživatele Vranis
User offline. Last seen 10 let 35 týdnů ago. Offline

Tak jsem to už narval do galerky je to focené mobilem takže hrůza ,ale pro představu dobré myslím. Poslední fotka je o tom jak to dopadlo u kamaráda a s největší pravděpodobností to dopadne tak i u mě.
Galerie : http://www.larp.cz/fotogalerie/ostatni/1773/hole

Fandím boji s holemi.
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 5 hodin ago. Offline

Vranis napsal(a):
Tak jsme se pokusily různě změkčovat a dopadlo to velice zajímavě bojové vlastnosti se nezměnily pouze jsme vzaly molitan nebo něco jako karimatku nevím jak se to přesně jmenuje a omotali kobercovou páskou rád bych jsem vložil fotky ,ale netuším jak nikde jsem to tu nenašel. A vkládat to někam na internet jinam a dát sem odkaz se mi taky nechce.

Třeba do fotogalerie?

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.
Obrázek uživatele Vranis
User offline. Last seen 10 let 35 týdnů ago. Offline

Tak jsme se pokusily různě změkčovat a dopadlo to velice zajímavě bojové vlastnosti se nezměnily pouze jsme vzaly molitan nebo něco jako karimatku nevím jak se to přesně jmenuje a omotali kobercovou páskou rád bych jsem vložil fotky ,ale netuším jak nikde jsem to tu nenašel. A vkládat to někam na internet jinam a dát sem odkaz se mi taky nechce.

Fandím boji s holemi.
Obrázek uživatele Vranis
User offline. Last seen 10 let 35 týdnů ago. Offline

Děkuji za odpověď takže radši pořídím tento meč a upravím si ho podle libosti. Smile http://www.fantasyobchod.cz/mec-dreveny-goticky-polotovar-p-22.html

Fandím boji s holemi.
Obrázek uživatele Satrif
User offline. Last seen 6 let 41 týdnů ago. Offline

dřevěná sice je ale ta na obrázku měkčená není, na naprosté většině akci by ti tedy jako útočnou zbraň nepovolili.

A bojová hůl ani nejde šikovně vyměkčit tak, aby byl zachován její smysl. Teda, alespoň podle mých zkušenosti.

"They come back as dreadnoughts when they get killed..."
Obrázek uživatele Tarenor
User offline. Last seen 3 dny 5 hodin ago. Offline

Záleží na pravidlech konkrétní hry. Většinou se dá hůl použít pouze pro pasivní krytí.

Správce LARP.cz
2. viceprezident ASF Asociace Fantasy, z. s.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

facebook